Prečo nakupovať u nás, doprava a platba

Naši zákazníci sa nás často pýtajú, aké sú hlavné výhody nákupu v našom e-shope.

Tu je prehľad hlavných výhod, ktoré vám nákup v našom e-shope prináša.

  • Ako výrobca vám ponúkame nákup žalúzií a sietí proti hmyzu za zvýhodnených cenových podmienok, aké neponúka žiadny internetový obchod na Slovensku.

Ksystem

  • Náš e-shop znižuje náklady a zvyšuje pohodlie, objednávať môžete z domu 24 hodín denne 365 dní v roku.
  • Náš internetový obchod je taký ako naši zákazníci očakávajú - rýchly, bezpečný a efektívny. K dispozícii máte prehľadné a jednoduché návody ako vytvoriť svoju objednávku výrobkov priamo na mieru podľa vami zadaných parametrov , alebo dohľadať potrebné náhradné diely.
  • Môžete si vybrať či si chcete tovar vyzdvihnúť osobne v našej predajni alebo vám ho doručíme prostredníctvom kurierskej služby priamo ku vám domov.
  • V krátkom čase vám bude objednaný tovar dodaný na mieru presne podľa vami zadaných parametrov.
  • Tu ponúkané výrobky nájdete vo všetkých Štúdiách tieniacej techniky K-system na Slovensku. Zoznam predajní nájdete TU.
  • Výrobky objednané v našom e-shope sú prvotriednej kvality a navyše vyrobené na Slovensku. Kupujte slovenské výrobky a podporte tak  samých seba.

Doprava a platba

Žalúzie a siete proti hmyzu vám doručíme prostredníctvom spoločnosti SDS zadarmo (pri nákupe nad 70 EUR) alebo za 6 EUR (pri nákupe za nižšiu hodnotu) v rámci celého Slovenska. Platiť možno online platobnou kartou, rýchlym prevodom prostredníctvom internetového bankovníctva a bankovým prevodom.

Platba dobierkou nie je možná – žalúzie a siete sú vyrábané na mieru konkrétneho zákazníka a preto je potrebné zaplatiť vopred.

Internetový obchod K-žaluzie prevádzkuje spoločnosť K-system, spol. s r. o. s viac ako 25 ročnou tradíciou v odbore tieniacej techniky a s množstvom spokojných zákazníkov.

Aj vďaka tomu sme získali prestížny certifikát spokojnosti zákazníkov.

Prečítajte si hodnotenie našich zákazníkov na http://obchody.heureka.sk/kzaluzie-sk/recenze/

 výroba žalúziívýroba žalúziívýroba žalúzií

 

Obchodné podmienky