Neviete si rady? Potrebujete poradiť? Volajte +045 694 0340

Žalúzie a siete proti hmyzu Prešov

Žalúzie Prešov

Ponúkame Vám kvalitné žalúzie priamo od výrobcu. Naše žalúzie Vám poskytnú dokonalú reguláciu svetla a potrebujú iba minimálnu údržbu. Zostavte si žalúzie podľa Vašich predstáv. 

 

Preskúmajte našu ponuku

Pomocou našej online konfigurácie si môžete nastaviť všetko potrebné čo Vás bude pri zriadzovaní žalúzií zaujímať. Ponúkame široký výber farieb, ovládanie aj prevedenia horizontálnych žalúzií do plastových okien. Okrem žalúzií u nás taktiež kúpite sieťky proti hmyzu do okien alebo dverné siete proti hmyzu.

Prezrite si žalúzie a inšpirujte sa

Žaluzie do oken

 

 

Siete proti hmyzu Prešov

V ponuke mám široké spektrum sietí proti hmyzu rôznych rozmerov. Dokonalá ochrana proti otravnému hmyzu, jednoduchá a rýchla inštalácia alebo dlhá životnosť sú charakteristické pre naše siete.  Nenechajte si znepríjemnovať Váš život štípancami alebo uhryznutiami otravným hmyzom.

Vďaka vysokej priehľadnosti Vám slnečné lúče bude naďalej prenikať do bytu a neubudne zo svetla vo Vašom príbytku. Doprajte si čerstvý vzduch bez otravného hmyzu a využite siete do okien alebo siete do dverí.

Prezrite si siete proti hmyzu a inšpirujte sa


Spoločnosť K-system okrem sietí do okien alebo sietí do dverí ponúka aj žalúzie do plastových okien, vertikálne žalúzie alebo náhradné diely na žalúzie.
 

Prečo nakúpiť na kzaluzie.sk?

  • Najväčší výrobca a predajca interiérových a exteriérových žalúzií a sietí proti hmyzu na Slovensku.
  • Kvalitné žalúzie priamo od výrobcu.
  • Zameranie a inštalácie svojpomocne, využite návody z nášho Youtube kanálu.
  • Veľké množstvo farebných variant a prevedení.
  • Stále rastúca spoločnosť už od roku 1991


V prípade akýchkoľvek otázok alebo úprav sietí do okien podľa Vašich požiadavkov nás neváhajte kontaktovať.