E-shop spoločnosti K-system
Neviete si rady? Potrebujete poradiť? Volajte +421 45 694 03 40

Prečo si zaobstarať interiérovú látkovú roletu Rollo?

Prečo si zaobstarať interiérovú látkovú roletu Rollo?

Ak hľadáte naozaj kvalitnú tieniacu techniku, ktorá ale bude spĺňať aj požiadavky na elegantný a štýlový bytový doplnok, stavte na látkové rolety. Tento spôsob tienenia, osvedčení storočiami praxe a spokojných klientov sa opäť vracia do módy. Preč sú ale staré látkové rolety s pružinou, dnes sú in moderné modely s ovládaním na retiazku.

látkové rolety

Kam si zaobstarať vnútorné látkové rolety?

S látkovú roletou nemusíte riešiť, či máte okná štvorcové, obdĺžnikové, guľaté alebo pokojne aj trojuholníkové. Látkové rolety Rollo sa montujú nad rám okna, takže na tvare rámu nezáleží. Rovnako tak si môžete vybrať aj šírku rolety, je teda na vás, či zvolíte niekoľko užších roliet, jednu roletu pre jedno okno alebo rovno jednu rozmernú látkovú roletu pre viac okien. Naše rolety Rollo skvele poslúžia pri oknách drevených, ale vhodné sú aj ako látkové rolety do plastových okien.

látkové rolety

Zostavte si látkové rolety na mieru

Nechcete sa spoliehať na vnútorné látkové rolety s pevnými mierami, ktoré kúpite pokojne aj v supermarkete? Kúpte si látkové rolety na mieru. Na našom e-shope si svoje tienenie zostavíte pomocou moderného konfigurátora, takže budete presne vedieť, čo kupujete. Ako na to? Najskôr je dôležité roletu poriadne zamerať. Po zadaní šírky a výšky (oboje minimálne 200 a maximálne 2 000 milimetrov) si vyberiete farbu komponentov a látky, prípadne vzor. Nasledujú technickejšie informácie - ovládanie, montážny profil, materiál i druh kotvenia, spodný záťažový profil aj spôsob navíjania látky.

látkové rolety

Ako na montáž roliet?

Okenné rolety látkové majú tú nespornú výhodu, že ich montáž, demontáž aj ovládanie zvládne úplne každý. Ak navyše zvolíte model s pomocným montážnym profilom, máte vyhrané. Pri budúcej demontáží roliet potom stačí vycvaknúť roletu z profilu. Pri domácom upratovaní, sťahovaní, maľovaní izieb alebo proste len pri kúpe nového štýlu roletky tak ušetríte čas a znížite riziko zašpinenia alebo zničenia látky.

Chat