O spoločnosti

Banner kžaluzie

Žalúzie a siete na mieru od najväčšieho slovenského výrobcu

Spoločnosť K-system, spol. s  r. o. je najväčším výrobcom a predajcom interiérových a exteriérových žalúzií a sietí proti hmyzu na Slovensku. Historické pramene spoločnosti K-system siahajú až do roku 1991. Od roku 2009 sídli spoločnosť v reprezentatívnom sídle v Žiari nad Hronom s modernou výrobnou halou. Ako jediný výrobca v rámci Slovenskej republiky poskytuje svojim zákazníkom poradenský a záručný a pozáručný servis prostredníctvom  5 vlastných predajní tzv. Štúdií tieniacej techniky vo väčších mestách – v Bratislave, v Banskej Bystrici, v Nitre, v Košiciach a v Žiari nad Hronom. Mnohé predajne už majú viac ako 5 ročnú históriu, najstaršie bratislavské štúdio je v prevádzke už takmer 10 rokov. Našim cieľom je poskytovať koncovým zákazníkom kvalitné výrobky, ktoré zvyšujú kvalitu ich bývania a poskytovať im k tomu potrebné služby – bezplatné poradenstvo, prípravu projektu na mieru, zabezpečenie montážnych a servisných služieb. Predajne postupne prechádzajú rekonštrukciou a modernizáciou. Pre našich zákazníkov chceme vybudovať prvotriedne pohodlie nákupu “pod jednou strechou” v súlade s moderným trendovým dizajnom a týka sa to nielen ponuky produktov, ale aj výzoru predajní a poskytovaných služieb. Naši pracovníci sú pravidelne preškoľovaní a na kontrolu ich činností dohliada supervisor.

Sklad kžaluzie

Štúdio tieniacej techniky v Bratislave je najväčším štúdiom tieniacej a dekoratívnej tieniacej techniky na Slovensku. Toto štúdio na Zadunajskej ulici oproti výstavisku Incheba má výsadné postavenie medzi ostatnými predajňami a to nielen z dôvodu priaznivej polohy. Prízemná časť prevádzky je poňatá dosť technicky a to vzhľadom na predaj exteriérovej tieniacej techniky, ktoré sú súčasťou fasády budov. Horné poschodie je zamerané na predaj interiérových dekoratívnych roliet a luxusných dekoratívnych tieniacich prvkov vrátane závesov, ktoré spadajú do rady tienenia “Exclusive concept”. V pohodlí koženej sedačky s domáckou atmosférou si môžete vyskúšať comfort ovládania svetelných scén a dekoratívnych roliet a závesov cez inteligentný system Egon.

K-system ČR

Na území Českej republiky pôsobí firma K-system, spol. s  r. o. už od roku 1992. V súčasnosti sa výrobky spoločnosti K-system dostávajú k spotrebiteľom v rámci Českej republiky prostredníctvom siete montážnych partnerov.