Štúdio tieniacej techniky a výdajné miesto e-shopu Banská Bystrica

 • Kapitulská 21, 974 01, Banská Bystrica
 • Pondelok 10:00 - 18:00
  Utorok 10:00 - 18:00
  Streda10:00 - 15:30
  Štvtok 10:00 - 18:00
  Piatok 10:00 - 12:30
 • Obed. prestávka - 12:30 - 13:00

Ako sa k nám dostanete?

Ilustrační obrázokAk sa k nám chystáte autom, zaparkovať môžete rovno pred našou predajňou, alebo môžete využiť parkovisko pri pamätníku SNP. Keďže sa naša predajňa nachádza v blízkosti centra, sú obe parkoviská spoplatnené. Čo je však dôležié, s nájdením volného parkovacieho miesta nebudete mať problém.

Ilustrační obrázokŠtúdio tieniacej techniky v Banskej Bystrici sa nachádza v budove Diecézneho centra Jána Pavla II. Dostaneme sa k nám každým autobusovým spojom smerujúcim do centra mesta a k Pamätníku SNP.

V ponuke štúdia

# Žalúzie na plastové okná # Vertikálne žalúzie do interiéru # Sieťky proti hmyzu na okná # Dverové siete Universal # Rolety na strešné okná VELUX # Žalúzie na strešné okná VELUX # Rimské rolety na strešné okná VELUX # Vonkajšie markízy VELUX

Naše banskobystrické štúdio tieniacej techniky sa nachádza na jednej z najfrekventovanejších ulíc (Kapitulská) v Banskej Bystrici, asi 150 m od centra. Nájdete tu nielen široký sortiment interiérového a exteriérového tienenia, ale aj dekoratívne interiérové rolety a japonské panelové steny. Istotne vás prekvapí najširšia ponuka sietí proti hmyzu na okná a dvere v rámci banskobystrického regiónu.

Štúdio v Banskej Bystrici je vďaka svojej polohe dobre dostupné MHD aj autom. Parkovať môžete 50 m od predajne pri pamätníku SNP alebo priamo na platenej parkovacej ploche pred budovou Diecézneho centra Jána Pavla II., kde sa naša predajňa nachádza. Pracovníci Štúdia tieniacej techniky Banská Bystrica spoločnosti K-system vás pozývajú na návštevu.