E-shop spoločnosti K-system
Neviete si rady? Potrebujete poradiť? Volajte +421 45 694 03 40

Produkty

 

Vyberajte z našej širokej ponuky tieniacej techniky. Pre reguláciu svetla zvoľte horizontálne či vertikálne žalúzie. V prípade, že sa už nechcete zaoberať všadeprítomným hmyzom, vám odporúčame sieťky proti hmyzu na okná a sieťky proti hmyzu na dvere. S reguláciou svetla v podkrovných izbách si hravo poradia žalúzie VELUX, rolety VELUX, rímske rolety velux alebo vonkajšie markízy VELUX.

Objednať môžete aj nahradne diely pre žalúzie alebo siete proti hmyzu. Neprehliadnite náš novy elero e-shop a somfy e-shop so širokou ponukou elektroprislušenstva pre vonkajšie žalúzie.

Vďaka horizontálnym alebo vertikálnym žalúziam si môžete regulovať svetlo a mať dostatok súkromia. T ...

od 12,90

Vyberte si sieťky na okná alebo sieťky na dvere proti hmyzu na našom e-shope. Výhodou okenných sieti ...

od 22,00

Potrebujete náhradné diely pre siete do okien, siete do dverí, horizontálne žalúzie alebo vertikálne ...

od 0,50

Rozšírte svoju zbierku a vyskúšajte toho od Velux viac. Špeciálne príslušenstvo ukončí vaše namáhani ...

od 7,00

Potrebujete náhradné diely pre exteriérové žalúzie, vonkajšie rolety, markízy alebo pergoly značky S ...

od 81,00

Vyberte si zo širokej ponuky elektropríslušenstva pre exteriérové žalúzie, vonkajšie rolety, markízy ...

od 19,00

Spoľahlivé pohony a ovládače nemeckého výrobcu Geiger vypĺňajú medzeru spôsobenú nedostatkom motorov ...

od 90,50

Na tomto mieste nájdete sortiment elektropríslušenstva pre exteriérové žalúzie, vonkajšie rolety, ma ...

od 25,00

 

Zatienenie okien alebo zatienenie balkóna je dnes štandardom v každej domácnosti, bez ktorého sa nezaobídete. Kvalitné žalúzie totiž nielen tienia a neprepúšťajú tak svetlo, vďaka čomu máte napríklad lepší spánok, ale tiež dokážu odraziť veľké množstvo tepla, takže miestnosti budú v letných mesiacoch oveľa viac obývateľné. Najobľúbenejšie sú dnes interiérové ​​horizontálne žalúzie, ktoré sú naozaj lacné, zaobstarať si ich môže každý.

Ponúkame vám kvalitný sortiment tienenie do interiéru, ale aj exteriéru. Kompletný sortiment žalúzií vám umožní vybrať si lacnejšie, ale aj drahšie a elegantnejšie žalúzie do okien, veľmi obľúbené sú hliníkové žalúzie, navyše vyzerajú skvele v každom interiéri. Horizontálne interiérové ​ žalúzie si môžete vyberať z viac ako 32 farebných odtieňov lamiel, 7 farebných odtieňov profilov a 4 farieb doplnkov, čo vám umožňuje zostaviť si presne také žalúzie, ktoré potrebujete.

Viete, že všetok sortiment si  môžete nechať zaslať na vašu adresu? Zasielame napriklad do Martina, Popradu, Zvolena, Prešova, Žiliny, Trnavy alebo Prievidze. Rovnako tak si ho osobne vyzdvihnúť na predajniach v Banskej BystriciBratislaveKošiciachNitreTrenčíne alebo napríklad Žiari nad Hronom?

Celkovo na našom e-shope nájdete široký sortiment nielen vertikálnych žalúzií či horizontálnych žalúzií do interiéru, ale aj špeciálne vonkajšie rolety na strešné okná, ktoré dokonale tlmia nielen svetlo, ale dostatočne odrážajú aj teplo. Práve rolety a vonkajšie markízy na strešné okná sú skvelou voľbou, oveľa účinnejšie než klasické hliníkové interiérové ​​žalúzie. Veľmi praktické predovšetkým v letných mesiacoch sú siete proti hmyzu, hlavne siete do strešných okien, ale aj do dverí a samozrejme klasické siete do okien.

Chat