E-shop spoločnosti K-system
Neviete si rady? Potrebujete poradiť? Volajte +045 694 0340

ŠTÚDIO TIENIACEJ TECHNIKY K-SYSTEM A VÝDAJNÉ MIESTO E-SHOPU KOŠICE

 • ul. Jakobyho 1, 040 01 Košice
 • Pondelok09:00 - 17:00
  Utorok09:00 - 17:00
  Streda09:00 - 15:00
  Štvtok09:00 - 17:00
  Piatoknestránkový deň
 • Obed. prestávka - 12:30 - 13:00
 
 

Ako sa k nám dostanete?

autoAk sa k nám chystáte autom, zaparkovať môžete rovno pred našim Štúdiom tieniacej techniky.

mhdŠtúdio tieniacej techniky v Košiciach sa nachádza v nízkej budove (bývalá škôlka) na Národnom námestí, hneď za hotelom Rokoko. Dostanete sa k nám autobusovým spojením č. 16, 22, 25, 27, 29,36 a trolejbusovým spojením č. 71, 72.

V ponuke štúdia

# Žalúzie na plastové okná # Vertikálne žalúzie do interiéru # Sieťky proti hmyzu na okná # Dverové siete Universal # Rolety na strešné okná VELUX # Žalúzie na strešné okná VELUX # Rimské rolety na strešné okná VELUX # Vonkajšie markízy VELUX# Látkové rolety # ELERO príslušenstvo # SOMFY príslušenstvo

Štúdio tieniacej techniky K-system Košice sa nachádza v širšom centre mesta, asi 950 m od známeho Námestia Maratónu mieru. Nájdete tu nielen široký sortiment interiérových a exteriérových žalúzií a rolet, ale aj dekoratívne látkové tienenie, japonské panelové steny, koľajnice pre závesy a záclony, markízy, hliníkové pergoly, tienenie pre strešné okná a zimné záhrady. Istotne vás prekvapí najširšia ponuka sietí proti hmyzu na okná a dvere v rámci východoslovenského regiónu. Ak  hľadáte náhradný diel, ktorý ste v našom e-shope nenašli, môžete si ho objednať rovno tu. Od roku 2005 sa môžeme pochváliť množstvom významných referencií v Košiciach, Prešove, Michalovciach a ďalšom okolí.

Príďte si do nášho Štúdia tieniacej techniky K-system vybrať tienenie podľa vašej nálady.Pracovníci Štúdia tieniacej techniky K-system vám ochotne poradia pri výbere, vypracujú cenovú ponuku na mieru a zabezpečia pre vás aj ďalšie služby, ako je záručný a pozáručný servis. Tešíme sa na vašu návštevu. Pre vaše deti tu máme pripravený detský kútik.

 

 

Kontakt FAQ