E-shop spoločnosti K-system
Neviete si rady? Potrebujete poradiť? Volajte +421 45 694 03 40

Doprava a platba

Vyrábame na mieru práve vám. Všetko starostlivo zabalíme. Aj napriek tomu sme u vás čo by dup :)

Moznost dopravy

 

Žalúzie, siete proti hmyzu alebo rolety vám doručíme prostredníctvom spoločnosti SDS zadarmo (*pri nákupe nad 70 EUR) alebo za 6 EUR (pri nákupe za nižšiu hodnotu) v rámci celého Slovenska. 

Náhradné diely vám môžeme doručiť aj prostredníctvom služby Packeta zadarmo (*pri nákupe nad 70 EUR) alebo za 3 EUR (pri nákupe za nižšiu hodnotu) v rámci celého Slovenska.  

Vyzdvihnutie objednávky v mestách Banská Bystrica, Bratislava, HurbanovoKošiceNitra, Nové ZámkyTrenčínPoprad, Rimavská Sobota a Žiari nad Hronom za 1,80 EUR. Vašu objednávku si môžete vyzdvihnúť v jednom z našich štúdií tieniacej techniky K-system alebo u predajcu značky K-system.


Nebojte sa u nás nakúpiť. Ako na to?

  • Vyberte si konkrétny produkt, ktorý chcete objednať.
  • Z konkrétneho produktu  prejdite do online konfigurátora, v ktorom nastavíte požadované vlastnosti produktu (rozmery, farba apod.).
  • Pokiaľ si neviete rady so zameraním, pozrite si naše video návody na zameranie a montáž žalúzií a sietí proti hmyzu.
  • Prípadne nám zavolajte alebo napíšte cez náš online chat, radi vám poradíme!
  • V objednávke zvoľte typ dopravy a platby, zadajte kontaktné údaje a objednávku odošlite.
  • V prípade, že ste ako spôsob platby zvolili prevod peňazí na účet, zašlite prostriedky na bankový účet, ktorého číslo vám dorazí v emaily po dokončení objednávky.
  • Pokiaľ ste zaplatili online rýchlym prevodom alebo platobnou kartou, vyhnete sa oneskoreniu, ktoré vzniká pri prevode peňazí medzi bankami, a vašu objednávku spracujeme obratom.
  • V okamžiku keď vašu objednávku predáme dopravcovi, budeme vás informovať pomocou SMS.
  • Priemerná doba dodania našich výrobkov, ktoré pre vás vyrábame na mieru, je 6 dní.

Doprava SDS alebo Packeta zdarma

Naše produkty vám radi doručíme prostredníctvom dopravnej služby SDS alebo prostredníctvom Packeta zdarma. Stačí nakúpiť aspoň za 70 EUR

Doručenie do 48 hodín od expedície. SDS vykonáva rozvoz v pracovné dni od 8 do 18 hodín. Presný čas nemožno ovplyvniť, odporúčame nechať si balík zaslať napríklad do zamestnania. V deň dodania obdržíte telefonát ohľadne dohody doručenia, prípadne SMS. Buďte prosím pripravení na dodacej adrese prevziať tovar, alebo si zabezpečte prevzatie inou osobou. Dopravca nemôže čakať.

Pri nákupe náhradných dielov máte možnosť vybrať si doručenie do najbližšieho výdajného miesta Packeta. Odporúčame vám preveriť si vopred otváracie hodiny vami vybratého výdajného miesta.

Vyzdvihnutie objednávky v Banskej Bystrici, Bratislave, HurbanoveKošiciachNitreNových ZámkochTrenčínePopradeRimavskej Sobote a Žiari nad Hronom je za cenu 1,50 EUR.

Platba

Zaplatiť môžete bankovým prevodom, rýchlou platbou prostredníctvom online bankovníctva aj priamo kartou

Pokiaľ zaplatíte kartou alebo rýchlou platbou, vyhnete sa čakaniu na bankový prevod a svoju objednávku dostanete skôr. Kzaluzie.sk nedisponuje žiadnymi údajmi o vašej karte. Platobná brána je zabezpečená na najvyššej úrovni a schválená podľa pravidiel VISA alebo MasterCard.

 

Prečo neponúkame možnosť platby objednávky na dobierku?

 Je nám to ľúto, ale platba dobierkou nie je možná – žalúzie, siete proti hmyzu alebo rolety sú vyrábané na mieru pro vás a preto je potrebné zaplatiť vopred. 

Kontaktný formulár

Potrebujete poradiť, neviete si rady s výberom alebo máte akékoľvek ďalšie otázky?
Od toho sme tu. Neváhajte sa na nás obrátiť a my vám radi pomôžeme.

povinné položky

Chat