E-shop spoločnosti K-system
Neviete si rady? Potrebujete poradiť? Volajte +421 45 694 03 40

Doprava a platba

Vyrábame na mieru práve vám. Všetko starostlivo zabalíme. Aj napriek tomu sme u vás čo by dup :)

Moznost dopravy

 

Žalúzie, náhradné diely a výrobky VELUX vám doručíme prostredníctvom spoločnosti SDS za 8,40 EUR  v rámci celého Slovenska. Z nášho sortimentu odosielaného kuriérom sme z dôvodu častého poškodenia doručovacou službou museli vylúčiť siete proti hmyzu, ktoré zákazníkom prichádzali pravidelne poškodené.

Náhradné diely vám môžeme doručiť aj prostredníctvom služby Packeta za 4,8 EUR  v rámci celého Slovenska.  

Vyzdvihnutie objednávky v mestách Banská Bystrica, BratislavaKošiceNitra, Nové ZámkyTrenčínPoprad, Rimavská Sobota a Žiari nad Hronom za 4,80 EUR. Vašu objednávku si môžete vyzdvihnúť v jednom z našich štúdií tieniacej techniky K-system alebo na zmluvnom výdajnom mieste.


Nebojte sa u nás nakúpiť. Ako na to?

  • Vyberte si konkrétny produkt, ktorý chcete objednať.
  • Z konkrétneho produktu  prejdite do online konfigurátora, v ktorom nastavíte požadované vlastnosti produktu (rozmery, farba apod.).
  • Pokiaľ si neviete rady so zameraním, pozrite si naše video návody na zameranie a montáž žalúzií a sietí proti hmyzu.
  • Prípadne nám zavolajte alebo napíšte cez náš online chat, radi vám poradíme!
  • V objednávke zvoľte typ dopravy a platby, zadajte kontaktné údaje a objednávku odošlite.
  • V prípade, že ste ako spôsob platby zvolili prevod peňazí na účet, zašlite prostriedky na bankový účet, ktorého číslo vám dorazí v emaily po dokončení objednávky.
  • Pokiaľ ste zaplatili online rýchlym prevodom alebo platobnou kartou, vyhnete sa oneskoreniu, ktoré vzniká pri prevode peňazí medzi bankami, a vašu objednávku spracujeme obratom.
  • V okamžiku keď vašu objednávku predáme dopravcovi, budeme vás informovať pomocou SMS.
  • Priemerná doba dodania našich výrobkov, ktoré pre vás vyrábame na mieru, je 6 dní. Počas letnej sezóny sa dodacia doba predĺži.

Doprava SDS alebo Packeta 

Naše produkty vám radi doručíme až ku dverám prostredníctvom dopravnej služby SDS alebo si ich môžete vyzdvihnúť na výdajnom mieste Packeta

Doručenie do 48 hodín od expedície. SDS vykonáva rozvoz v pracovné dni od 8 do 18 hodín. Presný čas nemožno ovplyvniť, odporúčame nechať si balík zaslať napríklad do zamestnania. V deň dodania obdržíte telefonát ohľadne dohody doručenia, prípadne SMS. Buďte prosím pripravení na dodacej adrese prevziať tovar, alebo si zabezpečte prevzatie inou osobou. Dopravca nemôže čakať.

Pri nákupe náhradných dielov máte možnosť vybrať si doručenie do najbližšieho výdajného miesta Packeta. Odporúčame vám preveriť si vopred otváracie hodiny vami vybratého výdajného miesta.

Vyzdvihnutie objednávky v Banskej Bystrici, Bratislave,  KošiciachNitreNových ZámkochTrenčínePopradeRimavskej Sobote a Žiari nad Hronom je za cenu 1,80 EUR.

Platba

Zaplatiť môžete bankovým prevodom, rýchlou platbou prostredníctvom online bankovníctva aj priamo kartou

Pokiaľ zaplatíte kartou alebo rýchlou platbou, vyhnete sa čakaniu na bankový prevod a svoju objednávku dostanete skôr. Kzaluzie.sk nedisponuje žiadnymi údajmi o vašej karte. Platobná brána je zabezpečená na najvyššej úrovni a schválená podľa pravidiel VISA alebo MasterCard.

 

Prečo neponúkame možnosť platby objednávky na dobierku?

 Je nám to ľúto, ale platba dobierkou nie je možná – žalúzie, siete proti hmyzu alebo rolety sú vyrábané na mieru pro vás a preto je potrebné zaplatiť vopred. 

Kontaktný formulár

Potrebujete poradiť, neviete si rady s výberom alebo máte akékoľvek ďalšie otázky?
Od toho sme tu. Neváhajte sa na nás obrátiť a my vám radi pomôžeme.

povinné položky

Chat