E-shop spoločnosti K-system
Neviete si rady? Potrebujete poradiť? Volajte +045 694 0340

Od 13. 1. začíname s expedíciou objednávok. Od 11. 1. máme otvorené predajne pre výdaj e-shopových objednávok.

ŠTÚDIO TIENIACEJ TECHNIKY K-SYSTEM A VÝDAJNÉ MIESTO E-SHOPU BRATISLAVA

  • Pondelok10:00 - 18:00
    Utorok10:00 - 18:00
    Streda10:00 - 15:30
    Štvtok10:00 - 18:00
    Piatok07:00 - 14:00
  • Obedňajšia prestávka 12:30 - 13:00
 
 

Ako sa k nám dostanete?

autoAk sa k nám chystáte autom, zaparkovať môžete rovno pred našou predajňou na bezplatnom parkovisku. Vstup do predajne je bezbariérový. Po prejdení cez rampu, ktorá sa vám zodvihne po stlačení zvončeka, je vám k dispozícii až 8 parkovacích miest spoločnosti K-system. Už od cesty vás budú spoľahlivo navigovať tabuľky s označením.

mhdŠtúdio tieniacej techniky K-system v Bratislave sídli v Petržalke na Zadunajskej ceste 12 a nachádza sa v nízkej budove pri hoteli ESPRIT. V blízkosti predajne nájdete aj tabuľky s označením, ktoré vás k nám dovedú. Dostanete sa k nám MHD spojmi č. 59, 83, 84, 91, 92, 93, 94, 191 zo zastávky Dvory alebo 80, 82, 88, 92, 901 zo zastávky Einsteinova

V ponuke štúdia

# Žalúzie na plastové okná # Vertikálne žalúzie do interiéru # Sieťky proti hmyzu na okná # Dverové siete Universal # Rolety na strešné okná VELUX # Žalúzie na strešné okná VELUX # Rimské rolety na strešné okná VELUX # Vonkajšie markízy VELUX # ELERO príslušenstvo # SOMFY príslušenstvo

Naše Štúdio tieniacej techniky K-system Bratislava je najväčšou vzorkovou predajňou tieniacej techniky na Slovensku. Na dvoch podlažiach a celkovej ploche viac ako 200 m2 vás čakajú vnútorné a vonkajšie žalúzie pre spoľahlivé tienenie a dostatok súkromia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky dekoratívnych plisovaných roliet, markíz, tienenia pre strešné okná a zimné záhrady, alebo sa môžete rozhodnúť pre bioklimatickú pergolu. Budete mať možnosť presvedčiť sa o vysokom komforte motorického ovládania a porovnať si hlučnosť a rýchlosť motorov značky elero a Somfy.  Osobne si môžete vyskúšať funkcionalitu inteligentného ovládacieho systému Tahoma značky Somfy. Vyberiete si zo širokej ponuky kvalitných sietí do okien a dverí, ktoré vás spoľahlivo ochránia pred dotieravým hmyzom vrátane komárov a ôs.

Bratislavské štúdio je vďaka svojej polohe dobre dostupné MHD aj autom. Ako orientačný bod pre vás slúži hotel ESPRIT. Bezplatné parkovanie je zabezpečené pred predajňou. Pre vaše deti máme pripravený detský kútik. V prípade záujmu vám radi predstvíme množstvo výnimočných ale aj štandardných realizácií, ktorých sme od roku 2004 nazbierali skutočne veľké množstvo. Pracovníci Štúdia tieniacej techniky K-system Bratislava vás pozývajú na návštevu. Komunikácia je možná aj v anglickom jazyku.

Kontakt FAQ