Návody na zameranie a montáž

Návody na zameranie a montáž

Siete proti hmyzu

vide návod - žaluzie

Žalúzie na okná

žalúzie - zameranie a montáž návod

Vertikálna žalúzie

vertikálne žalúzie - montáž a zameranie video

Rolety na strešné okná VELUX

vertikálne žalúzie - montáž a zameranie video

Žalúzie na strešné okná VELUX

vertikálne žalúzie - montáž a zameranie video

Markýzy na strešné okná VELUX

vertikálne žalúzie - montáž a zameranie video

Ostatné návody:

Ako vymeniť sieťku proti hmyzu na okno

Ako vymeniť sieť proti hmyzu v okne

Ako vymeniť / opraviť fixačný silón horizontálnej žalúzie

Ako opraviť / vymeniť fixačný silón horizontálnej žalúzie

Ako si objednať cez e-shop 

ako si objednať cez e-shop

Niekoľko dobrých rád pre výber správneho dodávateľa tieniacej techniky

Najťažšou a najzodpovednejšou úlohou každého zákazníka je výber správneho dodávateľa. Na webových stránkach často bývajú lákavé fotografie stiahnuté z rôznych internetových stránok, no ak nemáte možnosť osobne si preveriť kvalitu dodaných výrobkov a spôsob ich prezentácie, môžete byť neskôr sklamaní. Napriek tomu, že veľa zákazníkov dáva najvyšší dôraz na nízku cenu, odporúčame vyberať si výrobky nielen podľa ceny. Keďže žalúzie a siete proti hmyzu sú súčasťou každodenného života, budú každý deň pripomínať vaše správne či nesprávne rozhodnutie.

Práve dlhoročné skúsenosti a špecializácia výrobcu K-system v oblasti tieniacej techniky je zárukou spokojnosti zákazníka. Ak je niekto špecialistom na okná alebo na parkety, je málo pravdepodobné, že bude takým istým dobrým špecialistom na žalúzie. Naša spoločnosť sa orientuje úzko jedným smerom a v tom je naša výhoda. Skutočnosť, že vieme porovnať kvalitu produktov s konkurenčnými výrobkami, ale takisto vieme pre klienta „ušiť produkt na mieru“ vhodným poradenstvom, poskytnúť mu promptný záručný a pozáručný servis predstavuje skutočnú hodnotu produktu. V našich Štúdiách tieniacej techniky výrobok bude zákazníkovi predvedený a má istotu, že dodaný produkt bude zodpovedať tomu, čo požadoval. Zistite si, ako rýchlo vie dodávateľ reagovať v prípade poruchy, kde si môžete kúpiť náhradné diely, či dodávku vie realizovať samostatne, alebo či si výrobok a služby len objedná prostredníctvom iného subdodávateľa. Spoločnosť K-system je slovenský výrobca a ak si objednáte výrobky na mieru v tomto e-shope, poputujú k vám rovno z našej dielne.

Čo si treba všímať pri kúpe:

  • Máte možnosť osobne si overiť kvalitu výrobku na predajnom mieste?
  • Máte možnosť získať čo najviac informácií o produkte ako aj jeho funkčnosti a možných obmedzeniach prostredníctvom osobného poradenstva?
  • Máte možnosť kúpiť si u dodávateľa v prípade potreby náhradné diely?
  • Je ponuka sortimentu dostatočne široká?
  • Dôveryhodnosť dodávateľa - stabilita spoločnosti na trhu, ktorá chráni vašu investíciu pred možnou stratou záručného a pozáručného servisu v prípade úpadku dodávateľa.

 

Zameranie a montáž žalúzií na okná (obrázkový návod)