E-shop spoločnosti K-system
Neviete si rady? Potrebujete poradiť? Volajte +421 45 694 03 40

Vertikálne žalúzie

1057×

Hľadáte elegantný a moderný spôsob, ako chrániť svoje obydlie či kanceláriu pred slnečným svitom a neželanými pohľadmi okoloidúcich? Alebo potrebujete vkusne a jednoducho predeliť vašu pracovňu či spálňu? Vertikálne žalúzie Novum sú pripravené splniť vaše očakávania! Súčasťou dodávky je aj montážny materiál – skrutky a nosiče, ktoré sú samostatne pribalené k profilu.

Úplný popis produktu
Kód produktu: VZ NOVUM
Záruka: 2 roky
Výrobca: K-system
Dostupnosť: Do 14 dní
Cena za aktuálny rozmer: (Š×V: 300×400 mm) 35,84 32,86
 • Popis
 • Ako na to
 • Hodnotenie
 • Náhradné diely
Kvalita priamo od výrobcu Vkusné rozdelenie priestoru 100% súkromie V ponuke strapcové závesy.

Hľadáte vhodný dekoratívny záves, ktorý vám pomôže zatieniť väčšiu plochu alebo chcete len predeliť miestnosť? Vertikálne žalúzie sú moderným doplnkom vhodným do každého interiéru. Možnosťou naklápať lamely o 180° vás vertikálne žalúzie spoľahlivo ochránia pred nežiaducimi pohľadmi do vášho súkromia a zabezpečia vám tak pocit pohody. V poslednom období vzrastá záujem o dekoratívne prvky z prírodných materiálov, ktoré postupne vytláčajú štandardné pestrofarebné polyesterové materiály vyrábané v Číne. Novo definovaný luxus oživuje záujem práve o textilné tieniace dekoratívne prvky, ktoré sú vyrobené najmä z excelentne spracovaných prírodných materiálov. Svojou štruktúrou a zložením zaujme jedinečná kolekcia Natur Concept, ktorá je určená najmä vyznávačom prírodných materiálov. Je príjemná nielen na dotyk, ale aj na pohľad. Svetovou novinkou sú lamely z kolekcie DINAH a ELLA, ktoré si teraz môžete objednať exkluzívne aj v našom internetovom obchode. Zamerať vertikálne žalúzie je veľmi jednoduché. Pri montáži stačí uchytiť nosiče pomocou skrutiek do stropu a následne vodiacu koľajnicu zacvaknúť do klipov a látky povešať na vešiačiky.

 

Prečo práve vertikálne žalúzie?

Hľadáte elegantný a moderný spôsob, ako chrániť svoje obydlie či kanceláriu pred slnečným svitom a neželanými pohľadmi okoloidúcich? Alebo potrebujete vkusne a jednoducho predeliť vašu pracovňu či spálňu? Vertikálne žalúzie Novum sú pripravené splniť vaše očakávania!

 • nature concept a ďalšie moderné, prírodné látky prekvapia príjemným vzhľadom a materiálom,
 • naklápanie lamiel o 180° zaručuje 100% súkromia,
 • lamely sú vyrobené modernými technológiami zvárania a orezávania, ktoré zabraňujú ich strapkaniu a zvyšujú celkový estetický efekt.

Vertikálne žalúzie Novum – to je skvelá kombinácia prvotriednej tieniacej technológie a moderného dizajnu, ktorý zútulní vaše priestory!

 

Ako zamerať a namontovať vertikálne žalúzie?

Ako zamerať a namontovať vertikálne žalúzie?

 

Náhradné diely pre vertikálne žalúzie

Niekedy nastanú udalosti, kedy je potrebné využiť náhradného dielu, ktoré často nie sú dostupné. U nás sa Vám to nestane, pretože ponúkame rozsiahly sortiment s náhradními diely pre vertikálne žalúzie.

 

Kde sú vertikálne žalúzie vhodné?

Vertikálne žalúzie sú určené do väčších priestorov, ktorými môžu byť kancelárie alebo sály. Veľmi dobre sa budú vynímať aj v rodinnom dome alebo väčších izbách vášho bytu. Vertikálne žalúzie sa stali vyhľadávaným, vkusným a pohodlným riešením, ako rozdeliť priestory či miestnosť!

 

Ako si prispôsobiť vertikálne žalúzie?

Lamely sú k dispozícii v šírkach 127 a 89 mm. Užšie lamely (89 mm) odporúčame do úzkych okien, aby sa zvýšil ich počet a celkový vzhľad okna bol krajší. Medze sa nekladú ani čisto estetickému využitiu tejto varianty.

Zhrňovanie žalúzií je možné nasmerovať do stredu alebo do strán (najčastejšie riešenie), smerom k ovládaču alebo od neho. Voľba zostáva na vás, ale predovšetkým sa ubezpečte, či žalúziám nebude v ceste brániť žiadna prekážka.

Farbu a látku lamely vyberajte veľmi starostlivo. Zamerajte sa nielen na farbu, ale aj na materiál lamely (na požiadanie zašleme vzorky). Celkom 6 ponúkaných farebných kategórií môže niekomu výber spríjemniť, inému skomplikovať. Pokiaľ si s výberom farby neviete rady, nechajte sa inšpirovať aktuálnym trendom: modernou kolekciou nature concept! Pomôže vám tiež náš rebríček obľúbenosti látok. Nevybrali ste si? Ponúkame vám vertikálne žalúzie s potlačou. Pošlite nám svoju obľúbenú fotografiu a vašu požiadavku naceníme individuálne!

 

Kvalita vertikálnych žalúzií K-system

Vertikálne lamely žalúzií sú rezané a zvárané na kvalitnom zariadení nemeckej spoločnosti Benthin. Spôsob rezu zabraňuje strapkaniu látky. Na rozdiel od vertikálnych žalúzií iných výrobcov, kedy je lamela ručne šitá na šijacom stroji s viditeľným a veľakrát nerovným stehom je metóda zvaru moderná a najmä estetická záležitosť. Takisto vešiačik lamely je pri tejto technológii pevne osadený vo vytvorenom puzdre a nehrozí riziko jeho utopenia alebo vypadnutia. Spodné závažie je vyrobené z kovu zalisovaného v PVC puzdre a má vplyv na zaťaženie a následné vyrovnanie látky. Na rozdiel od závažia vyrobeného z PVC recyklovaného materiálu má závažie spoločnosti K-system jasnú bielu farbu rovnako ako aj spojovacia retiazka. Pre jednoduchšiu montáž sú závažia a spojovacia retiazka pribaľované k látke samostatne.

Vo vodiacom profile sú osadené zosilnené bežce s držiakmi pre látku z kvalitného plastu, ktoré je možné jednoducho vymeniť bez montážneho náradia, čo významným spôsobom uľahčuje prípadný servis bez nutnosti demontáže žalúzie. Môže sa totiž stať, že pri násilnom otvorení okna pri prievane budú látky žalúzie vytrhnuté a bežec sa môže zlomiť. Zastaralé systémy s bežnými bežcami sú opraviteľné len u výrobcu, čím sa servis predražuje. Použité guličkové retiazky a šnúry sú vyrobené z prvotriedneho materiálu odolného voči UV žiareniu.

Súčasťou dodávky je aj montážny materiál – skrutky a nosiče, ktoré sú samostatne pribalené k profilu.

 

Ako správne používať a udržiavať vertikálne žalúzie?

Vertikálne žalúzie Novum sa vyznačujú dlhou životnosťou, nenáročnou údržbou a jednoduchou manipuláciou.

Pre zabezpečenie dlhej životnosti žalúzií odporúčame predovšetkým:

 • inštalovať žalúzie do dokončených interiérov (tj. po opravách, rekonštrukciách atď.),
 • odstrániť prekážky brániace posuvu lamiel,
 • pretočenú lamelu rovnať otočením všetkých lamiel kolmo a následným stiahnutím na stranu,
 • 1 x ročne mechanizmus žalúzie prestriekať silikónovým sprejom,
 • žalúzie neprať v automatickej práčke,
 • lamely čistit ultrazvukom.

Hľadáte interiérové ​​tienenie na mieru, ale vertikálne žalúzie vám plne nevyhovujú? Ponúkame aj rôzne druhy horizontálnych žalúzií do interiéru, medzi nimi napríklad žalúzie drevené alebo žalúzie bambusové. Ak by ste si radšej miesto interiérových žalúzií zaobstarali žalúzie exteriérové, vybrať si u nás môžete aj zo širokej ponuky. Medzi nimi sú to napríklad obľúbené žalúzie Prominent S-90 a S-75, žalúzie Prominent Z-90, žalúzie na solárny pohon alebo rovno pevné slnolamy.

Typ Názov Veľkosť Stiahnuť
Návod na zameranie a montáž
2,6 MiB
Návod na zaměření a montáž
2,6 MiB

Kžalúzie - kvalita overená zákazníkmi

Viac ako 16 000 spokojných zákazníkov už zakúpilo na e-shope žalúzie, siete proti hmyzu či rolety. Sme preverený výrobca tieniacej techniky už 30 rokov. Prečítajte si recenzie z Heuréky od našich zákazníkov.

Heureka

Mari n.

20. 6. 2024
 • Vedia dodať diely, ktoré nemá iný eshop
Heureka

Zden k.

17. 6. 2024
 • rýchle vybavenie
Heureka

Marta

12. 6. 2024
 • kvalitny tovar
 • presne rozmery
Heureka

PETER

29. 5. 2024
 • Spolahlivy obchod,termin dodania tovaru dodržal,som spokojny už 3krat ma nesklamal ok.
Heureka

Juraj

19. 5. 2024
 • Cena
 • Rýchle dodanie tovaru
Heureka

Jana

12. 5. 2024
 • rýchle doručenie
Heureka

Miloslav

24. 4. 2024
 • Ochotná predavačka poradiť a pomôcť.
 • Má prehľad o produktoch a je znalá ponúkaných produktov
 • Možnosť parkovania pred predajňou.
Heureka

Imrich

15. 4. 2024
 • Som spokojný
Heureka

Ivan

7. 4. 2024
 • komunikácia, kvalita tovaru
Heureka

Daniela

29. 3. 2024
Milá, ústretová pani vo výdajni.
Heureka

Ivan

24. 3. 2024
Vsetko OK
Heureka

Milan

20. 3. 2024
 • V ponuke je doplnkový tovar na interierové žalúzie, ktorý len tak ľahko inde nezoženiete.
Obchod odporúčam.
Chat