E-shop spoločnosti K-system
Neviete si rady? Potrebujete poradiť? Volajte +421 45 694 03 40

Žalúzie

Vďaka horizontálnym alebo vertikálnym žalúziam si môžete regulovať svetlo a mať dostatok súkromia. Tu si môžete objednať prevedenie, ktoré vyhovuje vašim predstavám. Populárne horizontálne žalúzie či vertikálne žalúzie nájdete v tradičných a moderných farebných odtieňoch a prevedeniach. Skúste konfigurátor a zvoľte si žalúzie podľa vašich predstáv.

Žalúzie Basic Design so šírkou hliníkovej lamely 25 mm sú vhodné na plastové, drevené aj hliníkové okná s izolačným dvojsklom. Žalúzie sú ovládané guličkovou retiazkou, ktorá je spojená klietkou. Štandardná dĺžka ovládacej retiazky je ¾ z celkovej výšky žalúzie. Široké spektrum farieb lamiel a líšt, vrátane imitácií dreva, uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov. Horná lišta žalúzie dokonale splýva s rámom okna a zasklievacou lištou a je dodávaná v základných farbách tmavohnedá, strednehnedá, svetlohnedá, biela a strieborná. V prípade drevoimitácií je možné objednať lištu vo farbe zlatý dub, svetlý dub, mahagón, čerešňa, smrek a jeľša. Žalúzie Basic Design sú spoľahlivá tieniaca technika, ktorá vás ochráni pred náporom svetla a neželanými pohľadmi zvonka. Ako výrazný dekoratívny prvok oživí vašu domácnosť! Tento typ žalúzií nie je vhodný pre použitie v strešných oknách. Preklápanie štandardných interiérových žalúzií v strešných oknách má s narastajúcim sklonom zníženú účinnosť až o 50 %.

od 12,90
Vertikálne žalúzie
10 % Zľava

Hľadáte elegantný a moderný spôsob, ako chrániť svoje obydlie či kanceláriu pred slnečným svitom a neželanými pohľadmi okoloidúcich? Alebo potrebujete vkusne a jednoducho predeliť vašu pracovňu či spálňu? Vertikálne žalúzie Novum sú pripravené splniť vaše očakávania! Súčasťou dodávky je aj montážny materiál – skrutky a nosiče, ktoré sú samostatne pribalené k profilu.

od 35,84 od 32,26

Jednoduché a spoľahlivé riešenie pre osadenie vodiacich líšt exteriérových žalúzií do zateplenia. Zatepľovací polystyrén s U-profilom je profesionálna stavebná doska, ktorá predchádza pukaniu fasády vplyvom dodatočného obliepania osadených vodiacich líšt zateplovacou hmotou, alebo poškodeniu fasády pri frézovaní otvoru pre vodiace lišty do už jestvujúceho zateplenia a fasády na stavbe.

od 13,20

Viac o žalúziách

Kvalitné žalúzie sú skvelým doplnkom do každého interiéru aj exteriéru. Pýtate sa, prečo si zaobstarať okenné žalúzie? Dôvod je jednoduchý, vedia totiž nielen skvele tieniť a neprepustia tak väčšinu svetla, ale zároveň v letných mesiacoch neprepúšťajú teplo do izby a samozrejme vám poskytujú dostatok súkromia. Kvalitné žalúzie do plastových okien, ale napríklad aj žalúzie do dverí, si môžete kúpiť v neprebernom množstve farebných variánt nielen lamiel, ale aj samotných profilov.

 

Žalúzie na mieru

Horizontálne žalúzie vás vyjdú najlacnejšie, jedná sa o štandardné väčšinou hliníkové žalúzie, ktoré sa pripevnia do rámu plastového okna. Montáž vám môže vykonať odborná firma, avšak zvládnete to aj sami, stačí sa pozrieť na podrobný návod, ktorý nájdete v našej poradni. Opakom sú vnútorné žalúzie do kancelárie, na tento účel sa využívajú vertikálne žalúzie, pretože sú schopné lepšie tieniť väčšie plochy - ale nie je to pravidlom.

 

Nevybrali ste si žiadne žalúzie? Viete, že si u nás môžete objednať žalúzie na mieru? Je to jednoduché, stačí nás kontaktovať, ochotne sa s vami dohodneme.

Špecializujeme sa na výrobu žalúzií a ich následný predaj, naše kvalitné a lacné žalúzie vám umožnia nielen zatienenie okien, ale aj balkóna alebo strešných okien. Výhodou je, že oprava žalúzií, ich montáž i demontáž sú naozaj jednoduché činnosti, ktoré zvládnete rýchlo pomocou našej poradne. Pre prípady potreby máme v ponuke aj náhradné diely na žalúzie horizontálne i vertikálne. Odporúčame tiež zaobstarať si siete proti hmyzu, ktoré je dobré namontovať do okien rovno s montážou žalúzií. Okenné siete proti hmyzu oceníte predovšetkým v jarných a letných mesiacoch.

Viete, že si žalúzie môžete nechať zaslať na vašu adresu? Zasielame napriklad do Martina, Popradu, Zvolena, Prešova, Žiliny, Trnavy alebo Prievidze. Rovnako tak si ich môžete osobne vyzdvihnúť na predajniach v Banskej BystriciBratislaveKošiciachNitreTrenčíneHurbanove, Nových ZámkochRimavskej Sobote, Poprade, alebo napríklad Žiari nad Hronom.

Chat