Neviete si rady? Potrebujete poradiť? Volajte +045 694 0340

Žalúzie

Potrebujete regulovať svetlo a mať dostatok súkromia? Objednajte si žalúzie, ktoré sú zárukou tepelnej pohody, optimalizácie svetla a súkromia. Populárne horizontálne žalúzie či vertikálne žalúzie nájdete v tradičných a moderných farebných odtieňoch a prevedeniach. Skúste konfigurátor a zvoľte si žalúzie podľa vašich predstáv.

Žalúzie Basic Design sú vhodné na plastové, drevené aj hliníkové okná s izolačným dvojsklom. Žalúzie sú ovládané guličkovou retiazkou, ktorá je spojená klietkou. Štandardná dĺžka ovládacej retiazky je ¾ z celkovej výšky žalúzie. Široké spektrum farieb lamiel a líšt, vrátane imitácií dreva, uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov. Horná lišta žalúzie dokonale splýva s rámom okna a zasklievacou lištou a je dodávaná v základných farbách tmavohnedá, strednehnedá, svetlohnedá, biela a strieborná. V prípade drevoimitácií je možné objednať lištu vo farbe zlatý dub, svetlý dub, mahagón, čerešňa, smrek a jeľša. Žalúzie Basic Design sú spoľahlivá tieniaca technika, ktorá vás ochráni pred náporom svetla a neželanými pohľadmi zvonka. Ako výrazný dekoratívny prvok oživí vašu domácnosť! Tento typ žalúzií nie je vhodný pre použitie v strešných oknách. Preklápanie štandardných interiérových žalúzií v strešných oknách má s narastajúcim sklonom zníženú účinnosť až o 50 % .

od 7,72
Vertikálne žalúzie
20 % Zľava

Hľadáte elegantný a moderný spôsob, ako chrániť svoje obydlie či kanceláriu pred slnečným svitom a neželanými pohľadmi okoloidúcich? Alebo potrebujete vkusne a jednoducho predeliť vašu pracovňu či spálňu? Vertikálne žalúzie Novum sú pripravené splniť vaše očakávania! Súčasťou dodávky je aj montážny materiál – skrutky a nosiče, ktoré sú samostatne pribalené k profilu.

od 9,10 od 7,28

Viac o žalúziách

 

Kvalitné žalúzie sú skvelým doplnkom do každého interiéru aj exteriéru. Pýtate sa, prečo si zaobstarať okenné žalúzie? Dôvod je jednoduchý, vedia totiž nielen skvele tieniť a neprepustia tak väčšinu svetla, ale zároveň v letných mesiacoch neprepúšťajú teplo do izby a samozrejme vám poskytujú dostatok súkromia. Kvalitné žalúzie do plastových okien, ale napríklad aj žalúzie do dverí, si môžete kúpiť v neprebernom množstve farebných  variánt nielen lamiel, ale aj samotných profilov.

Horizontálne žalúzie vás vyjdú najlacnejšie, jedná sa o štandardné väčšinou hliníkové žalúzie, ktoré sa pripevnia do rámu plastového okna. Montáž vám môže vykonať odborná firma, avšak zvládnete to aj sami, stačí sa pozrieť na podrobný návod, ktorý nájdete v našej poradni. Opakom sú žalúzie do kancelárie, na tento účel sa využívajú vertikálne žalúzie, pretože sú schopné lepšie tieniť väčšie plochy - ale nie je to pravidlom.

Nevybrali ste si žiadne žalúzie? Viete, že si u nás môžete objednať žalúzie na mieru? Je to jednoduché, stačí nás kontaktovať, ochotne sa s vami dohodneme.

Špecializujeme sa na výrobu žalúzií a ich následný predaj, naše kvalitné a lacné žalúzie vám umožnia nielen zatienenie okien, ale aj balkóna alebo strešných okien. Odporúčame tiež zaobstarať si siete proti hmyzu, ktoré je dobré namontovať do okien rovno s montážou žalúzií. Okenné siete proti hmyzu oceníte predovšetkým v jarných a letných mesiacoch.