E-shop spoločnosti K-system
Neviete si rady? Potrebujete poradiť? Volajte +421 45 694 03 40

Elektropríslušenstvo Geiger

Spoľahlivé pohony a ovládače nemeckého výrobcu Geiger vypĺňajú medzeru spôsobenú nedostatkom motorov a elektropríslušenstva značky Somfy a elero. V súlade so zvyšujúcim sa dopytom po domácej automatizácii značky LOXONE sme rozšírili našu ponuku o kompatibilné produkty. Tu nájdete potrebné motory a ovládače pre exteriérové žalúzie a rolety.

Viac o náhradných dieloch Geiger

Nemecký výrobca spoločnosť Geiger má bohatú históriu výroby pohonov a elektropríslušenstva pre interiérovú a exteriérovú tieniacu techniku. Spoločnosť Geiger v spolupráci so spoločnosťou LOXONE vyvinula celkom nový pohon s množstvom výhodných funkcií. Vonkajšie žalúzie K-system s motorom Geiger AIR sú overenou voľbou v systéme domácej automatizácie  u Loxon partnerov. Preto u nás nájdete aj náhradné diely kompatibilné pre tento systém. 

Trubkový motor vybavený bezdrôtovou komunikáciou Loxone Air urobí z vašich žalúzií dokonalého sluhu. V závislosti na rôznych okolnostiach (poloha slnka, teplota, aj.) riadi chytrý dom motory v spolupráci s vykurovaním, chladením či osvetlením. Iba tak získate od tieniacej techniky skutočne maximálny komfort aj úsporu energií.

Motory Geiger sú vhodné nielen pre novostavby ale aj pre rekonštrukcie. V prípade záujmu vám radi sprostredkujeme kontakt s najbližším Loxone partnerom.

Viete, že si elektropríslušenstvo značky Geiger môžete nechať zaslať na vašu adresu? Zasielame napriklad do Hurbanova, Košíc, Nových Zámkov, Rimavskej Soboty alebo do Popradu. Rovnako tak si ho osobne vyzdvihnúť na predajniach v Banskej BystriciBratislaveNitreTrenčíne alebo napríklad Žiari nad Hronom?

Chat