E-shop spoločnosti K-system
Neviete si rady? Potrebujete poradiť? Volajte +421 45 694 03 40

Príslušenstvo Elero

Vyberte si zo širokej ponuky elektropríslušenstva pre exteriérové žalúzie, vonkajšie rolety, markízy alebo pergoly značky elero. V našom e-shope nájdete komplexnú ponuku príslušenstva od pohonovsenzorovovládačov a riadicich jednotiek až po ostatné príslušenstvo. Medzi najobľúbenejšie produkty našich klientov patria najmä diaľkové ovládače elero.

Prečo náhradné diely elero

Spoločnosť K-system je výhradním dovozcom elero pohonov a ovládačov na Slovensku. Kompletný sortiment značky elero je MADE IN GERMANY. Naša štatistika percenta reklamácií nižšieho ako 0,5 % svedčí o špičkovej kvalite. V súčasnosti až 70 % exteriérových žalúzií značky K-system je vybavených nemeckým motorom elero. Naši zákazníci si pochvaĺujú najmä výrazne tichší chod, spomalený rozjazd a dojazd a vyššiu rýchlosť. Najčastejšou príčinou porúch je neodborná manipulácia s ovládačmi, kedy dochádza k resetovaniu nastavení. Preto nikdy nenechávajte deti hrať sa s týmito zariadeniami.

Mali by ste vedieť, že v prípade nevhodného zásahu do mechnizmu alebo úpravy výrobku, v prípade nesprávneho používania a nedodržania návodu na obsluhu a údržbu alebo v prípade použitia nevhodných náhradných dielov, príslušenstva alebo zdrojov (napr. zdroj elektrického napätia) počas záručnej lehoty môžete stratiť nárok na uplateninie záruky. Do elektrických zariadení a zariadení pod elektrickým prúdom by mali zasahovať iba osoby, ktoré majú potrebnú kvalifikáciu. 

Ak si budete chcieť zvýšiť uživateľský komfort, vyberte si zo širokej ponuky doplnkového príslušenstva. Odporúčame vám pred objednaním pozrieť si návody na použitie. V prípade otázok týkajúcich sa vzájomnej kompatibility zariadení nás neváhajte kontaktovať. Všetky výrobky značky elero sú nepostrádateľnou súčasťou nášho sortimentu a veríme, že s priloženými návodmi priamo od výrobcu si dokážete rýchlo naprogramovať objednané produkty sami. 

Viete, že si náhradné diely elero môžete nechať zaslať na vašu adresu? Zasielame napriklad do Martina, Popradu, Zvolena, Prešova, Žiliny, Trnavy alebo Prievidze. Rovnako tak si ho osobne vyzdvihnúť na predajniach v Banskej BystriciBratislaveKošiciachNitreTrenčíne alebo napríklad Žiari nad Hronom?

Chat