Neviete si rady? Potrebujete poradiť? Volajte +045 694 0340

Horizontálne žalúzie

19×

Žalúzie Basic Design sú vhodné na plastové, drevené aj hliníkové okná s izolačným dvojsklom. Žalúzie sú ovládané guličkovou retiazkou, ktorá je spojená klietkou. Štandardná dĺžka ovládacej retiazky je ¾ z celkovej výšky žalúzie. Široké spektrum farieb lamiel a líšt, vrátane imitácií dreva, uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov. Horná lišta žalúzie dokonale splýva s rámom okna a zasklievacou lištou a je dodávaná v základných farbách tmavohnedá, strednehnedá, svetlohnedá, biela a strieborná. V prípade drevoimitácií je možné objednať lištu vo farbe zlatý dub, svetlý dub, mahagón, čerešňa, smrek a jeľša. Žalúzie Basic Design sú spoľahlivá tieniaca technika, ktorá vás ochráni pred náporom svetla a neželanými pohľadmi zvonka. Ako výrazný dekoratívny prvok oživí vašu domácnosť! Tento typ žalúzií nie je vhodný pre použitie v strešných oknách. Preklápanie štandardných interiérových žalúzií v strešných oknách má s narastajúcim sklonom zníženú účinnosť až o 50 % .

Úplný popis produktu
Kód produktu: HZ BASIC
Výrobca: K-system
Dostupnosť: Do 10 dní
Cena za aktuálny rozmer: (Š×V: 300×400 mm) 7,72
 • Popis
 • Ako na to
 • Hodnotenie
 • Náhradné diely
Široké spektrum farieb Minimálna údržba Jednoduchá montáž Dlhá životnosť

Žalúzie Basic Design sú vhodné na plastové, drevené aj hliníkové okná s izolačným dvojsklom. Žalúzie sú ovládané guličkovou retiazkou, ktorá je spojená klietkou. Široké spektrum farieb lamiel a líšt, vrátane imitácií dreva, uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov. Horná lišta žalúzie dokonale splýva s rámom okna a zasklievacou lištou a je dodávaná v základných farbách tmavohnedá, strednehnedá, svetlohnedá, biela a strieborná. V prípade drevoimitácií je možné objednať lištu vo farbe zlatý dub, svetlý dub, mahagón, čerešňa, smrek a jeľša. Žalúzie Basic Design sú spoľahlivá tieniaca technika, ktorá vás ochráni pred náporom svetla a neželanými pohľadmi zvonka. Ako výrazný dekoratívny prvok oživí vašu domácnosť! Tento typ žalúzií nie je vhodný pre použitie v strešných oknách. Preklápanie štandardných interiérových žalúzií v strešných oknách má s narastajúcim sklonom zníženú účinnosť až o 50 % .

Prečo práve horizontálne žalúzie?

Zháňate lacné žalúzieminimálnymi nárokmi na údržbu, ktoré vám súčasne ponúknu všetok komfort moderných žalúzií? Horizontálne žalúzie Basic design sú ta správna voľba!

 • guľôčková retiazka umožňuje jednoduchú a citlivú reguláciu prieniku svetla,
 • výber z 32  farebných odtieňov lamiel žaluzií (3 cenovej úrovne),
 • výber zo 7 farebných odtieňov profilov žaluzií,
 • výber z 6 farebných odtieňov rebríčku a 4 odtieňov guličkovej šnúry
 • celotieniace prevedenie neprepustí ani najsilnejšie slnečné lúče,
 • pestrá paleta farebných odtieňov ponúka množstvo možností, ako svoje žalúzie zladiť s interiérom.

Ako zamerať a namontovať žalúzie?

Zameranie a montáž žalúzií Basic Design je veľmi jednoduchá vďaka nášmu video návodu. 

Ako zamerať a namontovať žalúzie?

Náhradné diely pre horizontálne žalúzie

Niekedy nastanú udalosti, kedy je potrebné využiť náhradného dielu, ktoré často nie sú dostupné. U nás sa Vám to nestane, pretože ponúkame rozsiahly sortiment s náhradními diely pre horizontálne žalúzie.

 

Pre ktoré okná sú žalúzie vhodné?

Žalúzie sú určené pre plastové, drevené (s použitím špeciálnych skrutiek do dreva) a hliníkové okná. Tieto žalúzie nie sú vhodné do strešných okien. Pre väčšie plochy (napr. kancelárie) či predelenie miestnosti odporúčame žalúzie vertikálne.

 

Ako si prispôsobiť farby, ovládanie a prevedenie horizontálnej žalúzie?

Farebný design žalúzií musí ladiť s interiérom a jednotlivými časťami žalúzie: lamely, horný profil, rebríček, guľôčková retiazka. V prvom kroku objednávky zistíte, že čo do farieb máte rozhodne z čoho vyberať! Pre detailný náhľad farebného spektra vám zašleme vzorky.

Horizontálne žalúzie sú ovládané guľôčkovou retiazkou (potiahnutím na príslušnú stranu žalúzie sťahujete či vyťahujete), ktorú štandardne montujeme na tú stranu, kde nie je umiestnená otváracia kľuka okna – v 3. kroku nákupu si môžete umiestnenie vybrať sami.

Celotieniace žalúzie (domykateľné žalúzie) zabezpečujú maximálne zatienenie, ktoré oceníte všade, kde sú vaše okná vystavené priamemu slnečnému žiareniu, ale aj na prízemí či v miestnostiach v blízkosti pouličných lámp. Celotieniace žalúzie v našom e-shope kúpite bez akéhokoľvek príplatku.

 

Ako správne používať a udržiavať žalúzie?

Horizontálne žalúzie Basic Design vynikajú jednoduchým ovládaním a ľahkou údržbou. Životnosť vašich žalúzií zvýšite dodržiavaním nasledovných odporúčaní:

 • žalúzie inštalujte až po dokončení všetkých prác (napr. výmene okien) – zabránite tak ich neželanému poškodeniu,
 • žalúzie nesmú byť vystavené zvýšenému množstvu prachu a vlhku,žalúzie sťahujte a vyťahujte potiahnutím za retiazku smerom kolmo dole (nie smerom k sebe!),
 • žalúzie čistite suchou handrou bez použitia vody.

Typ Názov Veľkosť Stiahnuť
Návod na zameranie a montáž
2,9 MiB
NZ_HZ_BD_CZ_1309_010.pdf
2,8 MiB

Kžalúzie - kvalita overená zákazníkmi

Viac ako 8000 spokojných zákazníkov už zakúpilo na e-shope žalúzie, siete proti hmyzu či rolety. Sme preverený výrobca tieniacej techniky už 27 rokov. Prečítajte si recenzie z Heuréky od našich zákazníkov.

Heureka
Komunikoval se mnou pan Mokroš, velmi ochotný, přesně mně popsal, jak mám změřit žaluzie, postaral se i o včasné zaslání. Dělal mnohem více než by mohl člověk očekávat. Nikdy jsem se s takovou ochotou nesetkala. Opravdu velmi kvalitní žaluzie, lehce se namontovaly a komunikace s Ksystémem, Kžaluziemi díky panu Mokrošovi vynikající. Mohu jen doporučit.
Heureka
Dobrý deň. Dnes mi doručili zaluziu bez závad, už som si ju namontoval. Ďakujem za rýchle vybavenie zákazky, spol. .......... by si mala od Vás zobrať príklad, pretože na moju objednávku sa mi dodnes ani len neozvali. Pekny den. Marcel Licko.
Heureka
Na náš domček sme si objednali žalúzie s lamelami vo farbe dreva. Aby sme si boli istí, radšej sme s manželom objednali vzorky. Vyzerajú úžasne.Ďakujeme.
Heureka
Dobrý deň

Vaše žalúzie, ktoré som si u Vás objednala asi koncom augusta najprv doslova obleteli svet. Cestovali zo ZH do Prahy, kam mi ich doniesla neter, ktorá tam študuje, potom odleteli so mnou do Dublinu a dalej ešte cestovali so mnou busom asi 120km, ale už visia u mňa v izbe a už sa z nich teším vyše mesiaca! Preto mi nedá, aby som sa Vám nepodakovala za veľmi rýchle a presné vyhotovenie a aj za tie super inštruktážne videá, vdaka ktorým som aj meranie aj montáž zvládla úúúplne sama! Ked to videl jeden môj inak veľmi šikovný kamarát, povedal, že ani on by to lepšie nespravil! Tak som hádam aj narástla o 5 cm od pýchy  a myslím si úprimne, že pyšní môžete byť kľudne aj Vy tam všetci vo firme v ZH, lebo ste fantastický tím, máte aj prijateľné ceny a viete presne čo robíte a robíte to myslím, veľmi, veľmi dobre!
Tak ešte raz, milionkrát vdaka, bola radosť u Vás nakupovať! Prajem Vám ešte veľa veľa úspechov a ešte viac takých spokojných zákazníkov ako som ja!

Teším sa na další možný nákup, s pozdravom
Edita Nociarová
Heureka
Naše deti sa hrali so silonovými lankami na žalúziách a prerezali ich. Dlho som mala problémy zohnať náhradné diely na žalúzie. U môjho dodávateľa okien som sa strela s veľkou neochotou. Cez e-shop som to vybavila veľmi rýchlo, ešte ten deň mi všetko poslali cez kuriéra. Žalúzie manžel opravil rýchlo a bez problémov. Som vďačná za to, že niekto myslí aj na to, že žalúzie treba opraviť a nejde mu iba o zisk z predaja výrobkov. Ďakujem aj ochotnej pani na telefóne, ktorá mi poradila, koľko budem asi na opravu toho silónu potrebovať. Vaša spokojná zákazníčka Saša.
Heureka
Jsou fakt super, cena byla výborná. Kvalitu ověří čas, ale zatím je všechno na 1*. Vřele doporučuji.
Heureka
Vedel som čo chcem, nemal som žiadny problém. Montáž bola jednoduchá. Žalúzie sú skutočne precízne spracované.
Heureka
Už sú na oknách, namontované, krásne, funkčné. Cena bola tiež super. Musím len pochváliť.
Heureka
Žaluzie jsou super. Objednávání je jednoduché, zaměření hračka. Cena ja taky super. Doporučuji.
Heureka
Je to paráda. Žaluzie fungují a jsou super. Do Vánoc jsem to stihl nahodit a všichni byli spokojeni. U manželky mám velké +.
Heureka
K-SYSTEM - konečne opäť jedna firma na Slovensku spĺňajúca kritériá EÚ kvalitou aj štýlom práce. Päť hviezdičiek na všetko.
Prehľadný pohotový flexibilný E-shop, presnosť a kvalita výrobkov, široký sortiment náhradných dielov dokonca aj cez E-shop, to sa hocikde nevidí, slušné pohotové odborné a vecné jednanie pri osobnom kontakte, návody na obsluhu a montáž prehľadné a zrozumiteľné, rýchla dodávka, vlastné profesionálne zameranie a zadanie údajov samotným zákazníkom voči rozmerom dodaných výrobkov s presnosťou na 0,5mm ! Primerane kvalitný ekologický obal pre ochranu výrobkov pri transporte. Prípadné atypické riešenia a problémy vo firme K-SYSTEM riešia spôsobom "ako sa to dá", pre nich sú požiadavky zákazníka na to, aby ich promtne vyriešili. Aj osobný kontakt na webe je vysoko profesionálny po všetkých stránkach. K tomu všetkému rozumné ceny ! Ako odborník v stavebníctve môžem len doporučiť.

Ing. Ján Mráz - Bratislava
Heureka
Objednal som si na základe odporúčania môjho známeho. Výroba žalúzií bola až expresne rýchla. Žalúzie som si bol osobne prevziať v štúdiu v Nitre. Cena bola výborná, nižšia, ako mi ponúkali s dodávkou okien.
Heureka
Čtvrtý den od objednávky byly žaluzie doma. Obchod je přehledný, komunikace bezproblémová. Jen bych uvítal, kdyby při odeslání zboží bylo sděleno číslo zásilky, kvůli sledování.
Heureka
Žaluzie prišli do 3 dní ako bolo sľúbené. Som prekvapený, že žalúzie sú oveľa lacnejšie ako tie čo sme kupovali s oknami.
Heureka
Dobrý den,
žaluzie dorazily v pořádku a pěkně na okna sedí.
Děkuji a přeji Vám pěkný den.
Heureka
Dobrý den,dnes jsem žaluzie převzal od služby PPL. Vše bylo v pořádku a žaluzie jsou již namontováný a fungují výborně.
Heureka
Na skúšku sme objednali jeden kus, všetko sadlo. Nie že by sme neverili manželovým schopnostiam, ale predsa len pre istotu. Takže ďalšie žalúzie sú zamerané a dúfame, že to príde tak rýchlo ako prvá dodávka. Odporúčali sme váš e-shop aj susedom, keďže sme v radovej zástavbe. Vďaka aj pani či slečne čo je ochotná pomôcť na telefóne, je veľmi milá a dostali sme to, čo sme očakávali.
Heureka
Jsem fakt spokojená, sice trvalo než jsem se proklikala ale pani mi poradila jak na to. Žaluzie jsou na oknech a sluníčko ať si teď svítí jak chce. :-)
Heureka
I-net obchod je kvalitne spracovaný, oceňujem inštruktážne videá na zameranie komponentov pred objednaním.
Pridať hodnotenie

Napíšte nám, ako ste s našimi produktmi spokojní.
Vášho názoru si vážime a určite tým pomôžete ostatným pri výbere.

povinné položky