E-shop spoločnosti K-system
Neviete si rady? Potrebujete poradiť? Volajte +421 45 694 03 40

Diely a príslušenstvo

Potrebujete náhradné diely pre siete do okien, siete do dverí, horizontálne žalúzie alebo vertikálne žalúzie? Náš e-shop ponúka celú škálu kvalitných náhradných dielov a príslušenstva. Medzi najobľúbenejšie produkty našich klientov patrí sieťovina pre okenné siete 1,4m a pomocné madielko pre montáž siete.

Potrebujete náhradné diely pre koľajnice na závesy a záclony? Nás e-shop ponúka celú škálu kvalitnýc ...

od 0,50

Potrebujete náhradné diely pre horizontálne žalúzie? Nás e-shop ponúka celú škálu kvalitných náhradn ...

od 0,60

Potrebujete náhradné diely pre vonkajšie žalúzie? Nás e-shop ponúka celú škálu kvalitných náhradných ...

od 0,60

Potrebujete náhradné diely pre vertikálne žalúzie? Nás e-shop ponúka celú škálu kvalitných náhradnýc ...

od 0,62

Potrebujete náhradné diely pre siete do okien? Nás e-shop ponúka celú škálu kvalitných náhradných di ...

od 0,60

Potrebujete náhradné diely pre siete do dverí? Nás e-shop ponúka celú škálu kvalitných náhradných di ...

od 0,60

Viac o náhradných dieloch

 

Hoci nami predávané okenné, ale aj dverové žalúzie sú prvotriednej kvality, rovnako ako žalúzie do strešných okien, môže sa stať, že sa niektorý ich diel poškodí - väčšinou sú to šnúry medzi lamelami, ktoré prasknú, prípadne retiazky určené na ovládanie manuálnych žalúzií. Obe tieto závady vznikajú vplyvom opakovaného užívania, kedy dôjde k opotrebovaniu materiálu. Všetky tieto náhradné diely pre horizontálne žalúzie a vertikálne žalúzie nájdete v našom e-shope.

 

Vedeli ste, že opraviť bežné závady predovšetkým na interiérových vertikálnych žalúziách je jednoduché a zvládnete to svojpomocne? Pozrite sa na jednotlivé návody v našej poradni, s ktorými to zvládne každý.

Ďalším širokým sortimentom sú náhradné diely pre siete do okien a samozrejme diely pre dverové siete. Rovnako ako je jednoduchá svojpomocná oprava žalúzií, zvládnete svojpomocne opraviť aj siete proti hmyzu. Náhradné diely sú tak nepostrádateľnou súčasťou nášho sortimentu a umožnia vám opraviť závady rýchlo a s našimi návodmi aj skutočne jednoducho. Všetky diely si môžete štandardne objednať poštou alebo využiť osobné vyzdvihnutie na niektorej z predajní, kde vám navyše skúsení odborníci radi poradia.

Viete, že si náhradné diely pre žalúzie a siete proti hmyzu môžete nechať zaslať na vašu adresu? Zasielame napriklad do Martina, Popradu, Zvolena, Prešova, Žiliny, Trnavy alebo Prievidze. Rovnako tak si ich môžete osobne vyzdvihnúť na predajniach v Banskej BystriciBratislaveKošiciachNitreTrenčíneHurbanove, Nových ZámkochRimavskej Sobote, Poprade, alebo napríklad Žiari nad Hronom.

Chat