E-shop spoločnosti K-system
Neviete si rady? Potrebujete poradiť? Volajte +421 45 694 03 40

Diely a príslušenstvo SOMFY

Potrebujete náhradné diely pre exteriérové žalúzie, vonkajšie rolety, markízy alebo pergoly značky Somfy? V našom e-shope nájdete komplexnú ponuku príslušenstva od pohonov, ovládačov, senzorov a riadicich jednotiek až po ostatné príslušenstvo. Medzi najobľúbenejšie produkty našich klientov patria najmä diaľkové ovládače Somfy.

Viac o náhradných dieloch Somfy

Spoločnosť K-system vyrába a predáva vonkajšie žalúzie, rolety, markízy a pergoly s komplexným príslušenstvom. Napriek tomu, že spoločnosť Somfy poskytuje na svoje výrobky záruku 5 rokov, môže sa stať, že ich životnosť predčasne ukončí domáca nehoda - najčastejšie sú to neopatrnou manipuláciou poškodené diaľkové ovládače. 

Mali by ste vedieť, že v prípade nevhodného zásahu do mechnizmu alebo úpravy výrobku, v prípade nesprávneho používania a nedodržania návodu na obsluhu a údržbu alebo v prípade použitia nevhodných náhradných dielov, príslušenstva alebo zdrojov (napr. zdroj elektrického napätia) počas záručnej lehoty môžete stratiť nárok na uplateninie záruky. Do elektrických zariadení a zariadení pod elektrickým prúdom by mali zasahovať iba osoby, ktoré majú potrebnú kvalifikáciu. 

Môže sa však stať, že si budete chcieť zvýšiť uživateľský komfort. Sme tu pre vás, abysme vám ponúkli bohaté doplnkové príslušenstvo. Všetky výrobky značky Somfy sú nepostrádateľnou súčasťou nášho sortimentu a veríme, že s priloženými návodmi priamo od výrobcu si dokážete rýchlo naprogramovať objednané produkty sami. 

Viete, že si náhradné diely značky Somfy môžete nechať zaslať na vašu adresu? Zasielame napriklad do Martina, Popradu, Zvolena, Prešova, Žiliny, Trnavy alebo Prievidze. Rovnako tak si ho osobne vyzdvihnúť na predajniach v Banskej BystriciBratislaveKošiciachNitreTrenčíne alebo napríklad Žiari nad Hronom?

Chat