E-shop spoločnosti K-system
Neviete si rady? Potrebujete poradiť? Volajte +421 45 694 03 40

Elektropríslušenstvo A-OK

Na tomto mieste nájdete sortiment elektropríslušenstva pre exteriérové žalúzie, vonkajšie rolety, markízy alebo pergoly španielskej značky A-OK.  Ponuku budeme neustále rozširovať a nájdete tu pohonysenzoryovládače a riadice jednotky až po ostatné príslušenstvo. Medzi najobľúbenejšie produkty našich klientov patria najmä dizajnové diaľkové ovládače A-OK s akrylovým predným panelom s vysokým leskom, ktorý je odolný voči poškriabaniu.

 

 

Prečo A-OK

Pre našich zákazníkov máme dobré správy. V našej ponuke máme dostatok prijímačov a ovládačov španielskeho výrobcu A-OK a tak neočakávame počas sezóny najvyššieho záujmy výpadky ovládačov pre diaľkovo ovládané vonkajšie žalúzie. Reagujeme tak na dlhodobý výpadok ovládačov a riadenia značiek Somfy a elero, ktoré sú dodávané iba na prídel. Pre našich zákazníkov je veľmi dôležité, aby sme vedeli v prípade potreby pružne reagovať a poskytnúť im v prípade potreby náhradný diaľkový ovládač.

Značka A-OK je o niekoľko rokov mladšia ako značka K-system. Bola založená v roku 1998 a venovala sa profesionálnemu dizajnu a precíznej výrobe dverových a okenných motorov a inteligentných riadiacich systémov. Po 20 rokoch vývoja a rastu spoločnosť postupne založila divíziu Precision Motor Division, Precision Metal Stamping Division a Precision Plastics Division a ďalšie podporné priemyselné zoskupenia, ktoré položili pevný základ pre udržateľný rozvoj spoločnosti. Špičkovú kvalitu zabezpečuje množstvo profesionálnych výrobných zariadení dovezených z Japonska od Yamahy a švajčiarskej Agie Charmilles. Spoločnosť prijíma japonský model riadenia Toyota a prísne implementuje systém riadenia kvality ISO9001, aby výrobky mali dobrú funkčnosť a dlhú životnosť. Spoločnosť sa môže pochváliť obdržaným titulom "National High-tech Enterprise".

Mali by ste vedieť, že v prípade nevhodného zásahu do mechnizmu alebo úpravy výrobku, v prípade nesprávneho používania a nedodržania návodu na obsluhu a údržbu alebo v prípade použitia nevhodných náhradných dielov, príslušenstva alebo zdrojov (napr. zdroj elektrického napätia) počas záručnej lehoty môžete stratiť nárok na uplateninie záruky. Do elektrických zariadení a zariadení pod elektrickým prúdom by mali zasahovať iba osoby, ktoré majú potrebnú kvalifikáciu. 

Ak si budete chcieť zvýšiť uživateľský komfort, vyberte si zo širokej ponuky doplnkového príslušenstva. Odporúčame vám pred objednaním pozrieť si návody na použitie. V prípade otázok týkajúcich sa vzájomnej kompatibility zariadení nás neváhajte kontaktovať. Sortiment značky A-OK budeme postupne rozširovať. V súčasnosti sú už overeným štandardom nášho sortimentu a veríme, že s ich spoľahlivosťou a dizajnovým spracovaním budú spokojní aj naši zákazníci.

Viete, že si náhradné diely elero môžete nechať zaslať na vašu adresu? Zasielame napriklad do Martina, Popradu, Zvolena, Prešova, Žiliny, Trnavy alebo Prievidze. Rovnako tak si ho osobne vyzdvihnúť na predajniach v Banskej BystriciBratislaveKošiciachNitreTrenčíne alebo napríklad Žiari nad Hronom?

 

 

Chat