E-shop spoločnosti K-system
Neviete si rady? Potrebujete poradiť? Volajte +045 694 0340

Od 13. 1. začíname s expedíciou objednávok. Od 11. 1. máme otvorené predajne pre výdaj e-shopových objednávok.

ŠTÚDIO TIENIACEJ TECHNIKY K-SYSTEM A VÝDAJNÉ MIESTO E-SHOPU NITRA

 • ul. Levická 253/7, 949 01 Nitra-Chrenová
 • 037/793 0181
 • +421 918 341 862
 • infonr@ksystem.eu
 • Pondelok10:00 - 18:00
  Utorok10:00 - 18:00
  Streda10:00 - 15:30
  Štvtok10:00 - 18:00
  Piatok10:00 - 15:30
 • Obedňajšia prestávka  12:30 - 13:00
 
 

Ako sa k nám dostanete?

autoAk sa k nám chystáte autom môžete zaparkovať priamo pred štúdiom na bezplatných vyhradených parkovacích miestach.

mhdŠtúdio tieniacej techniky Ksystem v Nitre sa nachádza v novopostavenej budove priamo pri hlavnej ceste na Levickej ulici. Je to hlavný ťah na Levice a výpadovku na diaľnicu na Banskú Bystricu a Bratislavu. Dostanete sa k nám autobusom číslo 13. ktorý začína od sídliska Klokočina na Kmeťovej ulici, pokračuje cez CENTRUM až priamo na Levickú ulicu.

V ponuke štúdia

# Žalúzie na plastové okná # Vertikálne žalúzie do interiéru # Sieťky proti hmyzu na okná # Dverové siete Universal # Rolety na strešné okná VELUX # Žalúzie na strešné okná VELUX # Rimské rolety na strešné okná VELUX # Vonkajšie markízy VELUX # ELERO príslušenstvo # SOMFY príslušenstvo

Štúdio tieniacej techniky K-system Nitra je v prevádzke už od roku 2007. Začiatkom roka 2018 sme sa po 11 rokoch presťahovali do nových veľkolepých priestorov. Nová prevádzka s plochou 200 m2 je po našej prevádzke v Bratislave druhým najväčším Štúdiom tieniacej techniky K-system na Slovensku.

Vďaka veľkolepým skleneným plochám je plná svetla. Navštíviť nás sa skutočne oplatí. Štúdio je zariadené v aktuálnych trendových farbách - čistá biela a antracit. Na tejto prevádzke nájdete vystavenú "nesmrteľnú" pergolu Meridiem v životnej veľkosti s lamelami so zabudovaným LED osvetlením. Overte si na vlastné oči a uši overiť rýchlosť a tichý zvuk nemeckých motorov značky elero na všetkých typov vonkajších žalúzií, rolet a screenov. Veľké presklenné plochy prekrývajú interiérové dekoratívne rolety rôznych prevedení, ale aj posuvné panelové steny a koľajnice pre závesy a záclony. Môžete si vybrať siete proti hmyzu na okná alebo dvere a to buď podľa ceny, funkčnosti alebo dizajnu. Taktiež tu nájdete vystavené aj  zariadenia pre zatienenie strešných okien VELUXmarkízy na zatienenie terasy alebo zatienenie zimnej záhrady a množstvo prevedení ovládačov a riadenia pre tieniacu techniku značky Somfy alebo elero, ktoré si môžete osobne vyskúšať. Radi sa pochválime množtvom referencií z celého nitrianskeho kraja. 

Štúdio tieniacej techniky K-system v Nitre je vďaka svojej polohe dobre dostupné MHD aj autom. Priamo pri štúdiu sú autobusové zastávky. Bezplatné parkovanie je zabezpečené priamo pred vstupom do Štúdia tieniacej techniky K-system. Tešíme sa na vašu návštevu. Pre deti máme pripravený detský kútik, takže vyberať môžete v kľude a pohodlí.

Kontakt FAQ