E-shop spoločnosti K-system
Neviete si rady? Potrebujete poradiť? Volajte +421 45 694 03 40

Výdajné miesto e-shopu

ul. Levická 7, 949 01 Nitra

037/793 0181

+421 918 341 862

infonr@ksystem.eu

Pondelok 09:00 - 17:00
Utorok 09:00 - 17:00
Streda 09:00 - 15:30
Štvrtok 09:00 - 17:00
Piatok nestránkový deň
Obed. prestávka 12:30 - 13:00

Expedícia bude potvrdená formou SMS správy s uvedením kontaktu na výdajné miesto. 

Ako sa k nám dostanete?

Ak sa k nám chystáte autom môžete zaparkovať priamo pred štúdiom na bezplatných vyhradených parkovacích miestach.

Štúdio tieniacej techniky Ksystem v Nitre sa nachádza v novopostavenej budove priamo pri hlavnej ceste na Levickej ulici. Je to hlavný ťah na Levice a výpadovku na diaľnicu na Banskú Bystricu a Bratislavu. Dostanete sa k nám autobusom číslo 13. ktorý začína od sídliska Klokočina na Kmeťovej ulici, pokračuje cez CENTRUM až priamo na Levickú ulicu.

Štúdio tieniacej techniky K-system Nitra je v prevádzke už od roku 2007. Začiatkom roka 2018 sme sa po 11 rokoch presťahovali do nových veľkolepých priestorov. Nová prevádzka s plochou 200 m2 je po našej prevádzke v Bratislave druhým najväčším Štúdiom tieniacej techniky K-system na Slovensku.

Vďaka veľkolepým skleneným plochám je plná svetla. Navštíviť nás sa skutočne oplatí. Štúdio je zariadené v aktuálnych trendových farbách - čistá biela a antracit. Na tejto prevádzke nájdete vystavenú "nesmrteľnú" pergolu Meridiem v životnej veľkosti s lamelami so zabudovaným LED osvetlením. Overte si na vlastné oči a uši overiť rýchlosť a tichý zvuk nemeckých motorov značky elero na všetkých typov vonkajších žalúzií, rolet a screenov. Veľké presklenné plochy prekrývajú interiérové dekoratívne rolety rôznych prevedení, ale aj posuvné panelové steny a koľajnice pre závesy a záclony. Môžete si vybrať siete proti hmyzu na okná alebo dvere a to buď podľa ceny, funkčnosti alebo dizajnu. Taktiež tu nájdete vystavené aj  zariadenia pre zatienenie strešných okien VELUXmarkízy na zatienenie terasy alebo zatienenie zimnej záhrady a množstvo prevedení ovládačov a riadenia pre tieniacu techniku značky Somfy alebo elero, ktoré si môžete osobne vyskúšať. Radi sa pochválime množtvom referencií z celého nitrianskeho kraja. 

Štúdio tieniacej techniky K-system v Nitre je vďaka svojej polohe dobre dostupné MHD aj autom. Priamo pri štúdiu sú autobusové zastávky. Bezplatné parkovanie je zabezpečené priamo pred vstupom do Štúdia tieniacej techniky K-system. Tešíme sa na vašu návštevu. Pre deti máme pripravený detský kútik, takže vyberať môžete v kľude a pohodlí.

Chat