E-shop spoločnosti K-system
Neviete si rady? Potrebujete poradiť? Volajte +421 45 694 03 40

NOVINKA: Zatepľovací polystyrén s U-profilom - jednoduché riešenie pre exteriérové žalúzie. Viac tu

Zatepľovací polystyrén s U-profilom

1008×

Jednoduché a spoľahlivé riešenie pre osadenie vodiacich líšt exteriérových žalúzií do zateplenia. Zatepľovací polystyrén s U-profilom je profesionálna stavebná doska, ktorá predchádza pukaniu fasády vplyvom dodatočného obliepania osadených vodiacich líšt zateplovacou hmotou, alebo poškodeniu fasády pri frézovaní otvoru pre vodiace lišty do už jestvujúceho zateplenia a fasády na stavbe.

Úplný popis produktu
Kód produktu: EŽ SUP
Záruka: 2 roky
Výrobca: K-system
Dostupnosť: Do 7 dní
Cena s DPH: 13,20
  • Popis
  • Ako na to
  • Hodnotenie

Samostatné vodiace profily sú nevyhnutnými súčasťami na správnu funkciu žalúzií. Tieto profily sú navrhnuté tak, aby poskytovali pevnú oporu a umožnili pohyb žalúzií hore a dole s minimálnym trením a odolnosťou voči deformáciám. Vodiace profily sú obvykle vyrobené z odolných materiálov, ako je hliník, plast alebo oceľ, ktoré zaisťujú ich pevnosť a dlhú životnosť.

Prvým účelom vodiacich profilov je udržiavať žalúzie v presnej a stabilnej polohe pri otvorenom alebo zatvorenom stave. Tieto profily majú obvykle dutú alebo tvarovanú konštrukciu, ktorá sa presne hodí k dizajnu žalúzií a poskytuje optimálnu podporu lamelám. Vďaka vodiacim profilom sa žalúzie ľahko ovládajú a pohybujú s minimálnym úsilím.

Druhým dôležitým prvkom vodiacich profilov je ich schopnosť minimalizovať prenikanie svetla a únik tepla. Kvalitné vodiace profily sú navrhnuté tak, aby minimalizovali medzery medzi lamelami a okolím, čím zabraňujú prenikaniu svetla a nežiaducemu tepelnému priechodu. To umožňuje presnú reguláciu osvetlenia a teploty v miestnosti, čo je obzvlášť výhodné v horúcich letných dňoch alebo v priestoroch vyžadujúcich maximálne súkromie.

Tretím faktorom, ktorý treba spomenúť, je estetický vzhľad vodiacich profilov. Moderné vodiace profily sú navrhnuté tak, aby sa ladili s dizajnom interiéru a vytvárali harmonický vzhľad s ostatnými prvkami okien. Vďaka širokej škále farieb a povrchových úprav je možné vybrať taký profil, ktorý dokonale zapadá do daného priestoru a vytvára elegantný a vkusný vzhľad.

Celkovo možno povedať, že vodiace profily pre žalúzie sú kľúčovými komponentmi, ktoré zaisťujú správnu funkciu, pevnosť a estetický vzhľad žalúzií. Ich konštrukcia umožňuje ľahké ovládanie a pohyb žalúzií, minimalizuje prenikanie svetla a tepelného priechodu a prispieva k celkovému komfortu a estetike miestnosti.

ODPORÚČANIE:
1) Pri osadení zatepľovacieho polystyrénu s U-profilom je potrebné dodržať vzájomnú rovnobežnosť protiľahlých U-profilov ako aj vertikálny smer osí U-profilov.
2) Osová vzdialenosť U-profilu od rámu okna (rozmer A) musí byť po celej výške rovnaká (za podmienok že okno je osadené vo zvislej rovine). Vždy osádzajte zatepľovací polystyrén s U-profilom stranou (rozmerom) A k rámu okna!
3) V sekcii "Ako na to" nájdete odborný návod na osadenie zatepľovacieho polystyrénu s U-profilom - prosíme, venujte mu dostatočnú pozornosť.

Typ Názov Veľkosť Stiahnuť
Odborný návod na osadenie štartovacieho U-profilu v polystyréne
748,5 KiB

Kžalúzie - kvalita overená zákazníkmi

Viac ako 16 000 spokojných zákazníkov už zakúpilo na e-shope žalúzie, siete proti hmyzu či rolety. Sme preverený výrobca tieniacej techniky už 30 rokov. Prečítajte si recenzie z Heuréky od našich zákazníkov.

Heureka

Stanislav

28. 9. 2023
rýchle dodanie
Heureka

Zolt n.

11. 9. 2023
Rýchle dodanie objednaného tovaru.
Heureka

Jozef

10. 9. 2023
  • Rýchlosť a kvalita
Heureka

Anna

7. 9. 2023
  • Rýchle dodanie, žaluzie v poriadku.
Heureka

Miroslav

6. 9. 2023
Všetko v poriadku, spokojnosť.
Heureka

Magda

24. 8. 2023
Obchod je skvely,komunikacia perfektna.Maximalne mi vysli v ustrety,ktora sa stala mojou chybou.
Heureka

Vladim r.

17. 8. 2023
  • Jednoduché prevzatie tovaru
Heureka

Diliana

17. 8. 2023
Som veľmi rádа, že existujú takéto predajne, kde sa dajú kúpiť náhradné diely na horizontálne žalúzie.
Heureka

Marta

16. 8. 2023
vybraný tovar si môžem skontrolovať ,pripadne doobjednať
Heureka

Daniel

24. 7. 2023
Komunikácia obchodu super, tovar plne zodpovedá ponuke z netu a perfektne nahrádza pôvodný plastový kus.
Heureka

Dana

24. 7. 2023
Nakupovala som už v tomto obchode a budem nakupovať aj v budúcnosti
Heureka

Rudolf

22. 7. 2023
  • Dvakrát nákup a vždy spokojnost
Chat