Neviete si rady? Potrebujete poradiť? Volajte +045 694 0340

Sieťky proti hmyzu

Vyberte si sieťky na okná alebo sieťky na dvere proti hmyzu na našom e-shope. Výhodou okenných sieti je inovovaný systém osadenia bez nutnosti zásahu do rámu okna. Sieťky proti hmyzu vyrábame aj v neštandardne veľkých rozmeroch. Máme sieťky na takmer ľubovoľné okno. Zakúpené siete proti hmyzu značky K-system si môžete osobne vyzdvihnúť vo výdajných miestach v Žiari nad HronomBratislave, Košiciach ale aj v Banskej Bystrici alebo Nitre.

Okenná sieť proti hmyzu ponúka bezpečnú ochranu pred náletom komárov, ôs a ďalšieho hmyzu, ktorý nás obťažuje. Naša moderná ochranná sieť proti hmyzu bezpečne plní svoju funkciu bez toho, aby narušovala estetickú kvalitu vašich okien: dúšok čerstvého vzduchu si tak môžete užívať spoločne s plnohodnotným výhľadom z okna.

od 7,99
Sieťky proti hmyzu na dvere
30 % Zľava

Dverové pántové siete Universal s možnosťou vlastného montážneho rámu sú obľúbené najmä pre jednoduchú a rýchlu montáž. Sieť je možné dodať v bezprahovom prevedení. V súčasnosti je to jediná dverová sieť na trhu, ktorá neobsahuje žiadne PVC časti, čo je zárukou dlhej životnosti a taktiež jediná dverová sieť, ktorú je možné vyrobiť na šikmé alebo oblúkové dvere. Súčasťou ponuky atypických riešení siete Universal je aj možnosť dvojkrídlového prevedenia.

od 105,15 od 73,61