E-shop spoločnosti K-system
Neviete si rady? Potrebujete poradiť? Volajte +421 45 694 03 40

Sieťky proti hmyzu

Vyberte si sieťky na okná alebo sieťky na dvere proti hmyzu na našom e-shope. Výhodou okenných sieti je inovovaný systém osadenia bez nutnosti zásahu do rámu okna. Sieťky proti hmyzu vyrábame aj v neštandardne veľkých rozmeroch. Máme sieťky na takmer ľubovoľné okno. Zakúpené siete proti hmyzu značky K-system si môžete osobne vyzdvihnúť vo výdajných miestach v Žiari nad HronomBratislave, Košiciach ale aj v Banskej Bystrici alebo Nitre.

Okenná sieť proti hmyzu ponúka bezpečnú ochranu pred náletom komárov, ôs a ďalšieho hmyzu, ktorý nás obťažuje. Naša moderná ochranná sieť proti hmyzu bezpečne plní svoju funkciu bez toho, aby narušovala estetickú kvalitu vašich okien: dúšok čerstvého vzduchu si tak môžete užívať spoločne s plnohodnotným výhľadom z okna.

od 22,00

Dverové pántové siete Universal s vlastným montážnym rámom sú obľúbené najmä pre jednoduchú a rýchlu montáž. Sieť je možné dodať v bezprahovom prevedení. V súčasnosti je to jediná dverová sieť na trhu, ktorá neobsahuje žiadne PVC časti, čo je zárukou dlhej životnosti a taktiež jediná dverová sieť, ktorú je možné vyrobiť na šikmé alebo oblúkové dvere. Súčasťou ponuky atypických riešení siete Universal je aj možnosť dvojkrídlového prevedenia.

od 136,78

Viac o sieťach proti hmyzu

 

Inovované siete proti hmyzu, ktoré ľahko namontujete bez akéhokoľvek zásahu do rámu okna. Siete proti hmyzu značky K-System sú vyrobené s dôrazom na kvalitu - jednotlivé oká siete sú tak malé, že neprepustia žiadny bežný hmyz, ale naopak dokonale prepúšťajú svetlo do miestnosti. Naše siete proti hmyzu takmer nebránia vo výhľade, sú skoro neviditeľné. Vyberať si môžete zo samolepiacich sietí proti hmyzu alebo magnetických sietí.

Nevybrali ste si žiadny rozmer zo štandardných sietí proti hmyzu? Nevadí, napíšte nám a vyrobíme pre vás i neštandardné rozmery na mieru.

Siete proti hmyzu oceníte predovšetkým v jarných a letných mesiacoch, kedy je hmyz zďaleka najaktívnejší. Dlhé letné večery, vysoké teploty a svetlo v dome, ktoré niektorý hmyz priťahuje. Riešením proti hmyzu v dome sú tak jedine kvalitné siete, tie sa rozdeľujú na siete do strešných okien, siete do plastových okien a siete do dverí - v našom e-shope si môžete vybrať podľa potreby.

Montáž siete proti hmyzu je jednoduchá a zvládnete ju svojpomocne. Väčšina našich sietí sa upevňuje samolepiacou technológiou, ale môžete využiť aj siete proti hmyzu s magnetmi. Obe technológie montáže sú podobne pevné a majú viac-menej rovnaké vlastnosti. Záleží tak na konkrétnej situácii, ktorú variantu je výhodnejšie využiť. Ako upevniť siete proti hmyzu svojpomocne sa dozviete v našej poradni, rovnako ako ďalšie zaujímavé tipy a návody.

Viete, že si sieťky proti hmyzu môžete nechať zaslať na vašu adresu? Zasielame napriklad do Martina, Popradu, Zvolena, Prešova, Žiliny, Trnavy alebo Prievidze. Rovnako tak si ich môžete osobne vyzdvihnúť na predajniach v Banskej BystriciBratislaveKošiciachNitreTrenčíneHurbanove, Nových ZámkochRimavskej Sobote, Poprade, alebo napríklad Žiari nad Hronom.

Chat