E-shop spoločnosti K-system
Neviete si rady? Potrebujete poradiť? Volajte +421 45 694 03 40

Rolety, žalúzie a markízy VELUX

Výrobky spoločnosti VELUX si našli zástancov u majiteľov domov so šikmou strechou a podkrovím. V ponuke máme VELUX rolety, VELUX vonkajšie markízy, VELUX žalúzie alebo VELUX rímske rolety. Všetky rolety a žalúzie VELUX sú vybavené unikátnou ergonomickou ovládacou lištou, vďaka ktorej pohodlne otvoríte roletu alebo žalúziu z akéhokoľvek uhla.

Potrebujete v priebehu dňa regulovať intenzitu a smer svetla v miestnosti a máte strešné okno Velux? Ideálnym riešením sú žalúzie pre strešné okno s nadčasovým dizajnom s tenkou bielou alebo striebornou lištou. Žalúzie do strešného okna je možné ovládať manuálne unikátnym posuvným jazdcom bez akýchkoľvek šnúr. Inovatívny posuvný ovládač môže byť umiestnený kdekoľvek na bočnej lište. Výhody žalúzie PAL pre strešné okná VELUX ideálne pre miestnosti s vysokou vlhkosťou - kúpelne, kuchyne, verandy ovládanie bez lanka posuvným jazdcom - sú bezpečné aj pre deti montáž za pár minút vďaka unikátnemu systému VELUX lišty Slim Line perfektne zapadajú do strešných okien VELUX jednoduchá údržba mäkku vlhkou utierkou.

od 97,00

Rolety na strešné okná dokonale tlmia slnečné lúče a spoľahlivo ochránia váš interiér před zrakom zvedavých susedov. Objednávka roliet je veľmi jednoduchá a zvládnete ju do 5 minút vďaka nášmu online konfigurátoru. Rolety je možné objednať v dvoch prevedeniach, klasické rolety rozptylujúce denné svetlo a rolety dokonale tlmiace svetlo so špeciálnym náterom na zadnej strane rolety, ktorý okno dokonale zatemní.

od 58,00

Originálne plisované rolety do strešných okien VELUX s jednoduchou inštaláciou, ktorú dokážete zrealizovať svojpomocne. Rolety príjemne zmäkčia svetlo v miestnosti, sú polohovo nastavitelné. Pre maximum súkromia je možné hornú a dolnú časť rolety umiestniť do ľubovoľnej polohy v okne. Široký výber farieb a vzorov. Možnosť výberu farby ovládacieho mechanismu biela alebo strieborná. Vodiace lišty Slim Line perfektne zapadajú do strešných okien VELUX. Plisované rolety neobsahujú žiadne škodlivé látky a majú certifikát OEKO-TEX®. V ponuke sú tri možnosti ovládania: FHL plisovaná roleta na manuálne ovládanie FML plisovaná roleta na elektrické sieťové napájanie FSL plisovaná roleta na solárny pohon.

od 74,00

Chcete vyriešiť vysokú teplotu v miestnosti v letných mesiacoch a pritom neobmedzovať výhľad zo svojho okna? Ideálnym riešením pre strešné okná VELUX je vonkajšia markíza, ktorá dokáže znížiť vnútornú teplotu až o 6 °C. Vonkajšiu markízu do strešného okna je možné ovládať manuálne typ MHL aj na diaľkové ovládanie vďaka elektrickému pohonu typ MML alebo solárnemu pohonu typ MSL.

od 60,00

Viac o roletách, žalúziách a markízach

 

Nielen žalúzie na strešné okná Velux môžu dokonale tieniť a neprepustiť takmer žiadne svetlo. V našej ponuke nájdete aj rolety na strešné okná, ktoré plnia podobnú funkciu, ale môžu lepšie odrážať svetlo a teplo. Výrobky spoločnosti Velux si získali veľkú obľubu a medzi zákazníkmi sú veľmi žiadané, preto u nás nájdete aj vonkajšíie markízy na strešné okná a rímske rolety Velux. Výrobky spoločnosti Velux majú dlhú tradíciu už od roku 1941, kedy bolo vyrobené prvé strešné okno tejto značky. Spoločnosť sa stala veľmi rýchlo lídrom na trhu a tiež dnes sa teší obrovskej obľube zákazníkov.

Neviete, ktorý typ tienenia je pre vás tým najlepším riešením? Kontaktujte našich odborníkov, ochotne vám poradia, prípadne sa pozrite do poradne.

Žalúzie na strešné okná sú lacným a rýchlym riešením, umožnia vám tieniť, ale aj regulovať smer svetla v miestnosti. Zvládnete ich ľahko nainštalovať svojpomocne. Pokiaľ chcete docieliť tiež nepriepustnosti tepla, je vhodnejšie využiť skôr rolety alebo markízy, ktoré dokážu cloniť väčšou plochou.

Rímske rolety VELUX pre príjemné zatienenie

Veľmi zaujímavým a vysoko elegantným riešením sú rímske rolety na strešné okná Velux. Jedná sa o originálne rolety do strešných okien s jednoduchou inštaláciou. Podľa materiálu môžu len zmäkčiť svetlo v miestnosti alebo ho úplne cloniť, rovnako tak dokážu ovplyvniť aj prenikajúce teplo. Vyberať môžete z rôznych materiálov, od látky s mnohými vzormi cez hliník až po napríklad drevené či bambusové rímske rolety.

Viete, že si rolety, žalúzie a markízy VELUX môžete nechať zaslať na vašu adresu? Zasielame napriklad do Martina, Popradu, Zvolena, Prešova, Žiliny, Trnavy alebo Prievidze. Rovnako tak si ich môžete osobne vyzdvihnúť na predajniach v Banskej BystriciBratislaveKošiciachNitreTrenčíneHurbanove, Nových ZámkochRimavskej Sobote, Poprade, alebo napríklad Žiari nad Hronom.

Chat