E-shop spoločnosti K-system
Neviete si rady? Potrebujete poradiť? Volajte +045 694 0340

NOVINKA: náhradné diely a príslušenstvo vám teraz môžeme doručiť aj prostredníctvom Zásielkovne.

Rolety, žalúzie a markízy VELUX

Výrobky spoločnosti VELUX si našli zástancov u majiteľov domov so šikmou strechou a podkrovím. V ponuke máme VELUX rolety, VELUX vonkajšie markízy, VELUX žalúzie alebo VELUX rímske rolety. Všetky rolety a žalúzie VELUX sú vybavené unikátnou ergonomickou ovládacou lištou, vďaka ktorej pohodlne otvoríte roletu alebo žalúziu z akéhokoľvek uhla.

Vonkajšie markízy na strešné okná VELUX
10 % Zľava

Chcete vyriešiť vysokú teplotu v miestnosti v letných mesiacoch a pritom neobmedzovať výhľad zo svojho okna? Ideálnym riešením pre strešné okná VELUX je vonkajšia markíza, ktorá dokáže znížiť vnútornú teplotu až o 6 °C. Vonkajšiu markízu do strešného okna je možné ovládať manuálne typ MHL aj na diaľkové ovládanie vďaka elektrickému pohonu typ MML alebo solárnemu pohonu typ MSL.

od 54,00 od 48,60

Viac o roletách, žalúziách a markízach

 

Nielen žalúzie na strešné okná Velux môžu dokonale tieniť a neprepustiť takmer žiadne svetlo. V našej ponuke nájdete aj rolety na strešné okná, ktoré plnia podobnú funkciu, ale môžu lepšie odrážať svetlo a teplo. Výrobky spoločnosti Velux si získali veľkú obľubu a medzi zákazníkmi sú veľmi žiadané, preto u nás nájdete aj vonkajšíie markízy na strešné okná a rímske rolety Velux. Výrobky spoločnosti Velux majú dlhú tradíciu už od roku 1941, kedy bolo vyrobené prvé strešné okno tejto značky. Spoločnosť sa stala veľmi rýchlo lídrom na trhu a tiež dnes sa teší obrovskej obľube zákazníkov.

Neviete, ktorý typ tienenia je pre vás tým najlepším riešením? Kontaktujte našich odborníkov, ochotne vám poradia, prípadne sa pozrite do poradne.

Žalúzie na strešné okná sú lacným a rýchlym riešením, umožnia vám tieniť, ale aj regulovať smer svetla v miestnosti. Zvládnete ich ľahko nainštalovať svojpomocne. Pokiaľ chcete docieliť tiež nepriepustnosti tepla, je vhodnejšie využiť skôr rolety alebo markízy, ktoré dokážu cloniť väčšou plochou.

Rímske rolety VELUX pre príjemné zatienenie

Veľmi zaujímavým a vysoko elegantným riešením sú rímske rolety na strešné okná Velux. Jedná sa o originálne rolety do strešných okien s jednoduchou inštaláciou. Podľa materiálu môžu len zmäkčiť svetlo v miestnosti alebo ho úplne cloniť, rovnako tak dokážu ovplyvniť aj prenikajúce teplo. Vyberať môžete z rôznych materiálov, od látky s mnohými vzormi cez hliník až po napríklad drevené či bambusové rímske rolety.

Viete, že si rolety, žalúzie a markízy VELUX môžete nechať zaslať na vašu adresu? Zasielame napriklad do Martina, Popradu, Zvolena, Prešova, Žiliny, Trnavy alebo Prievidze. Rovnako tak si ho osobne vyzdvihnúť na predajniach v Banskej BystriciBratislaveKošiciachNitreTrenčíne, Poprade, Liviciach, alebo napríklad Žiari nad Hronom?