Neviete si rady? Potrebujete poradiť? Volajte +045 694 0340

Rolety, žalúzie a markízy VELUX

Výrobky spoločnosti VELUX si našli zástancov u majiteľov domov so šikmou strechou a podkrovím. V ponuke máme VELUX rolety, VELUX vonkajšie markízy, VELUX žalúzie alebo VELUX rímske rolety. Všetky rolety a žalúzie VELUX sú vybavené unikátnou ergonomickou ovládacou lištou, vďaka ktorej pohodlne otvoríte roletu alebo žalúziu z akéhokoľvek uhla.

Žalúzie na strešné okná VELUX
15 % Zľava

Potrebujete v priebehu dňa regulovať intenzitu a smer svetla v miestnosti a máte strešné okno Velux? Ideálnym riešením sú žalúzie pre strešné okno s novým dizajnom s tenkou striebornou lištou. Žalúzie do strešného okna je možné ovládať manuálne unikátnym posuvným jazdcom bez akýchkoľvek šnúr alebo diaľkovým ovládačom na elektrický alebo solárny pohon.

od 73,00 od 62,05
Rolety na strešné okná VELUX
15 % Zľava

Rolety na strešné okná dokonale tlmia slnečné lúče a spoľahlivo ochránia váš interiér před zrakom zvedavých susedov. Objednávka roliet je veľmi jednoduchá a zvládnete ju do 5 minút vďaka nášmu online konfigurátoru. Rolety je možné objednať v dvoch prevedeniach, klasické rolety rozptylujúce denné svetlo a rolety dokonale tlmiace svetlo so špeciálnym náterom na zadnej strane rolety, ktorý okno dokonale zatemní.

od 58,00 od 49,30
Vonkajšie markízy na strešné okná VELUX
15 % Zľava

Chcete vyriešiť vysokú teplotu v miestnosti v letných mesiacoch a pritom neobmedzovať výhľad zo svojho okna? Ideálnym riešením pre strešné okná VELUX je vonkajšia markýza, ktorá dokáže znížiť vnútornú teplotu až o 6 °C. Vonkajšiu markízu do strešného okna je možné ovládať manuálne aj na diaľkové ovládanie vďaka elektrickému alebo solárnemu pohonu.

od 54,00 od 45,90
Rímske rolety na strešné okná VELUX
15 % Zľava

Originálne rolety do strešných okien VELUX s jednoduchou inštaláciou, ktorú dokážete zrealizovať svojpomocne. Rolety príjemne zmäkčia svetlo v miestnosti, sú polohovo nastavitelné. Široký výber farieb a vzorov.

od 95,00 od 80,75