E-shop spoločnosti K-system
Neviete si rady? Potrebujete poradiť? Volajte +421 45 694 03 40

Rímske rolety do strešných okien sú skvelé tienenie aj doplnok

Rímske rolety do strešných okien sú skvelé tienenie aj doplnok

Hľadáte do svojich podkrovných miestností perfektné tienenie, ktoré nebude vyzerať chladne a dodá vašej domácnosti na útulnosti? Práve pre vás sú tu rímske rolety do strešných okien VELUX. Ich výhodou je, že nezatemňujú celý interiér, ale iba zmäkčujú svetlo prúdiace do miestnosti.

rimske rolety

Ako rímske rolety fungujú?


Rolety do strešného okna môžete upevniť zvrchu i zospodu. Samotnej montáže rímskej rolety sa vôbec nemusíte báť, zvládnete ju jednoducho sami doma. V prípade problému vám môže pomôcť jednoduchý textový alebo video návod. Celý princíp rolety funguje na jednoduchých lištách, lanku a látke s plastovými tyčami, ktoré do seba perfektne zapadajú. Látka pri sťahovaní tvorí vodorovné sklady.

římská roleta

Posúvanie látkových roliet

Látkové rolety môžete ľubovoľne posúvať. Dokonca je možné mať nimi zatienenú len časť okna, takže si doprajete dostatok svetla aj príjemné utlmenie v jednom. Ovládanie látkových roliet je manuálne, nezáleží pritom na tom, ako ovládanie máte pre svoje strešné okno. Nastavenie roliet je plne flexibilné, takže je len na vás, či ich budete mať vytiahnuté, celé stiahnuté alebo napríklad do polovice okna.

římské rolety látka

Látka na rímske rolety

Na rozdiel od roliet klasických majú tie rímske látku so špeciálnou textúrou, ktorá dodá vášmu bývaniu nádych luxusu. V prípade zašpinenia môžete látku jednoducho vyzliecť a vyčistiť ju, dokonca aj chemicky. A ak vás váš súčasný dizajn, vzor alebo farba rímske rolety prestane baviť, jednoducho ju môžete vymeniť. V našej ponuke nájdete celkom 26 farieb a vzorov.

římská roleta

Kam sa rímske rolety hodia?

Rímske rolety sa nemusíte báť použiť takmer nikde. Skvele vyzerajú ako v pracovni a spálni, tak aj v kuchyni. Ako neobvyklý a pritom elegantný doplnok skvele vyniknú najmä v obývacej izbe, kde určite uchvátia nejednu návštevu. Máte doma atypické okná? Žiadny problém. Tienenie pomocou rímskych roliet sa hodí ako na okná klasické, tak aj oblúkové, guľaté a inak neobvyklé.

 

Chat