E-shop spoločnosti K-system
Neviete si rady? Potrebujete poradiť? Volajte +421 45 694 03 40

Zatemňovacie rolety VELUX. Aké sú ich výhody?

Zatemňovacie rolety VELUX. Aké sú ich výhody?

Bývate v podkroví a chcete si dopriať dokonalú tmu? Aj strešné okná môžu byť efektívne a štýlovo zatienené. Ak máte okná obľúbenej značky VELUX, stačí si k nim zaobstarať zatemňovacie rolety. Získate tak rad výhod a kúpiť ich pritom môžete jednoducho z pohodlia domova vďaka nášmu konfigurátoru. V niekoľkých jednoduchých krokoch to zvládnete naozaj za pár minút.

roleta na okno velux

Ako zatemňovacie rolety VELUX fungujú?

Zatemňovacie rolety sa vyrábajú z kvalitnej technickej látky, ktorá nemá textúru. Nepriepustnosť slnečných lúčov je zaručená vrstvou špeciálneho náteru na zadnej strane látky. Montáž roliet VELUX je veľmi jednoduchá, každý ju zvládne pomocou nášho videa alebo obrázkového návodu. Ak ste trošku náročnejší na bytový dizajn, nemusíte sa báť, že by ste si z našej ponuky dizajnu zatemňovacích roliet VELUX nevybrali. Ponúkame 56 farebných variánt a motívov, vrátane tých pre deti.

montáž rolety velux

Aké sú výhody zatemňovacích roliet do strešných okien?

Vďaka tomu, že rolety sú originál od značky VELUX, môžete sa spoľahnúť na ich kompatibilitu a dokonalé splynutie s rámom okna. Aj táto skutočnosť výrazne zjednodušuje montáž a prípadnú výmenu roliet - okná i rolety sú sebe vzájomne prispôsobené. Vďaka veľkému výberu odtieňov a motívov si vyberie z našej ponuky VELUX roliet každý. Ak ste priaznivci úplnej tmy, zatemňovacie rolety sú pre vás ideálne, ak však máte radi skôr šero a tienenie, odporúčame siahnuť iba po klasických roletách bez náterovej vrstvy. Či už stavíte na jeden alebo druhý typ, jedno je isté - zatiahnuté rolety VELUX vám zaistia súkromie a útulnú atmosféru v interiéri

roleta na velux okno

Kde kúpiť rolety do strešných okien?

Najjednoduchšia cesta k zatemňovacím roletám VELUX vedie cez náš e-shop. Pomocou moderného konfigurátora si počas piatich minút navolíte, aké rolety chcete, zaplatíte a do pár dní ich máte doma. Stačí zadať len typ okna, preferované ovládanie, vybranú farbu alebo dizajn, typ rolety a nakoniec vybrané príslušenstvo. Potom už len stačí vyplniť klasickú objednávku s vašimi kontaktmi, ako na každom inom e-shope.

Chat