E-shop spoločnosti K-system
Neviete si rady? Potrebujete poradiť? Volajte +421 45 694 03 40
E-SHOP s najširším sortimentom farieb pre siete proti hmyzu

E-SHOP s najširším sortimentom farieb pre siete proti hmyzu

31.5.2023

K-žaluzie - internetový obchod s najširším výberom farebných sietí proti hmyzu na okná a dvere.

Od mája 2023 nájdete v našej ponuke až 23 farieb rámov pre siete proti hmyzu na okná a 19 farieb rámov pre siete proti hmyzu na dvere. Okrem štandardných RAL farieb máme v ponuke aj rámy v imitácii dreva. Okrem toho ponúkame aj širokú paletu funkčných sieťovín. 

U nás si vyberiete nielen rám ale aj sieťovinu, ktorá najviac vyhovuje vašim požiadavkám:

  • štandardná sivá

Štandardná sieťovina je vyrobená z poplastovaného skleného vlákna. UV-stabilná plastová úprava zaručuje farebnú stálosť a atraktívny vzhľad. Sieťovina je vo farbe sivej a je ťažko horľavá. Je odolná voči poveternostným vplyvom. Veľkosť oka je 1,65 x 1,5mm pri hrúbke vlákna 0,28mm (± 0,05 mm). Priepustnosť svetla je cca 68%. Na základe doterajších skúseností čierna sieťovina ponúka vyššiu viditeľnosť smerom do exteriéru.

  • štandardná čierna

Štandardná sieťovina je vyrobená z poplastovaného skleného vlákna. UV-stabilná plastová úprava zaručuje farebnú stálosť a atraktívny vzhľad. Sieťovina vo farbe  čiernej je ťažko horľavá a je odolná voči poveternostným vplyvom. Veľkosť oka je 1,65 x 1,5mm pri hrúbke vlákna 0,28mm (± 0,05 mm). Priepustnosť svetla je cca 68%. Na základe doterajších skúseností čierna sieťovina ponúka vyššiu viditeľnosť smerom do exteriéru.

  • Termoscreen

Sieťovina Termoscreen výrazne znižuje nepriaznivé účinky slnečného žiarenia, t.j. prehrievanie miestností a pôsobenie UV - žiarenia. Veľkosť oka je 1,3 x 1,2 mm (podľa druhu) pri hrúbke vlákna 0,28mm. Priepustnosť svetla je cca 50%.

  • Transparent

Sieťovina Transparent je čiernej farby a ponúka najlepšiu priehľadnosť pomedzi všetkých sieťovín. Jej použitie odporúčame najmä v nízkoenergetických a energeticky pasívnych domoch, kde sa očakáva prestup tepla cez okennú tabuľu.

  • Petscreen

Petscreen je zosilnená protihmyzová sieťovina so zvýšenou odolnosťou proti poškodeniu domácimi zvieratami. Veľkosť oka je 1,8 x 1,0 mm pri hrúbke vlákna 0,8 mm. Priepustnosť svetla je cca 45%. Využíva sa najmä v spodnej časti dverovej siete.

 

Chat