E-shop spoločnosti K-system
Neviete si rady? Potrebujete poradiť? Volajte +421 45 694 03 40
elero e-shop

elero e-shop

3.2.2019

Náš internetový obchod sme rozšírili o motory a príslušenstvo značky elero.

Spoločnosť K-system ako jediný výrobca exteriérovej tieniacej techniky na Slovensku ponúka vonkajšie žalúzie s motorom elero. Elero je nemecký výrobca certifikovaný podľa DIN EN ISO 9001 od roku 1994. Je známy svojou špičkovou kvalitou MADE IN GERMANY. Kompletný sortiment je  vyrábaný v Nemecku a je pod absolútnou kontrolou. Svoju pozornosť sústredí najmä na proces výstupnej kontroly, ktorý je časovo náročnejší ako výroba samotná. Spoločnosť K-system sa tak zaradila k svetovým značkám ako je napríklad Warema, ktoré aj vďaka špičkovým motorom ponúkajú vonkajšie žalúzie najvyššej kvality. Spoločnosť elero poskytuje na svoje výrobky záruku 5 rokov!

Elero žalúziové pohony sú optimálne nastavené špecifickým nárokom vonkajších žalúzií. Pohony majú integrovanú tepeľnú poistku, mechanické či elektronické nastavenie koncových polôh. Za kvalitou týchto pohonov stojí nielen nezničiteľná planetová prevodoka,alebo vodeodolné puzdro, ale aj tichá elektromagnetická brzda.

V našom internetovom obchode nájdete nielen motory pre vonkajšie žalúzie ale aj ovládače pre žalúzie, rolety, markízy a senzory elero.

 

Chat