E-shop spoločnosti K-system
Neviete si rady? Potrebujete poradiť? Volajte +421 45 694 03 40
Jesenná novinka v našom sortimente - látkové rolety!

Jesenná novinka v našom sortimente - látkové rolety!

29.10.2018

Ako ste si už mohli všimnúť, prichystali sme pre vás novinku v podobe úplne nového produktu. Jedná sa o interiérové ​​látkové rolety Rollo S.

Interiérové ​​textilné rolety možno montovať na okno, nad okno, na stenu, na strop alebo do špalety. Látkové rolety Rollo značky K-system je možné ovládať manuálne guľôčkovou retiazkou alebo aj motoricky.

Tento moderný doplnok domácnosti si u nás môžete novo zostaviť na mieru.

 

Ako na to?

  1. Vyberieme nami vybraný produkt: Interiérová látková roleta Rollo S a zvolíme možnosť zostaviť na mieru. V prvom kroku zadáme požadované rozmery, teda šírku a výšku rolety.

  2. V druhom kroku zvolíme farbu rolety. Ponúkame širokú škálu farieb aj druhov textílií, vzorky látok si môžete nechať zaslať úplne zadarmo.

  3. V poslednom treťom kroku vyberieme parametre. Zvolíme stranu ovládania a montážny profil. Nakoniec vyberieme spôsob kotvenia.

 

A to bude všetko, čo potrebujeme vedieť. Teraz máte nakonfigurovaný svoj produkt. Zaujíma vás viac? Na čo všetko je dobré si dať pozor pri výbere roliet? Pozrite sa na náš článok v sekcii inšpirácie.Neviete si rady, ako zamerať látkovú roletu Rollo S? Podľa nášho návodu to zvládne každý.

 

Chat