E-shop spoločnosti K-system
Neviete si rady? Potrebujete poradiť? Volajte +421 45 694 03 40
Nové sieťoviny pre lepší výhľad

Nové sieťoviny pre lepší výhľad

15.8.2023

Brilantný výhľad a oveľa väčšiu priepustnosť vzduchu ponúkajú siete proti hmyzu značky K-system so sieťovinami, ktoré sú vyrobené patentovanou technológiou Water Shed TechnologyTM.

Spoločnosť K-system v júli 2023 predstavila trhu nové sieťoviny pre siete proti hmyzu, ktoré prinášajú úplne nový pohľad na kvalitu, funkcionalitu a životnosť sietí proti hmyzu. Od augusta 2023 môžete objednať siete proti hmyzu do okien a siete proti hmyzu do dverí značky K-system s unikátnou sieťovinou  UltraVue® alebo BetterVue®.

Water Shed TechnologyTM   

Použitie štandardnej sieťoviny vyrobenej zo skelného vlákna má niekoľko drobných nedostatkov:

- znížené prúdenie vzduchu a menej intenzívne vetranie,

- zachytávanie prachu a nečistôt v otvoroch sieťoviny,

- zníženie optického výhľadu.

Pozrite sa, ako funguje sieť proti hmyzu so sieťovinou vyrobenou technológiou Water Shed TechnologyTM.

Sieťoviny UltraVue® a BetterVue® sú vyrobené z polyesterového vlákna potiahnutého vinylom, čo výrazne zvyšuje životnosť sieťoviny. Vďaka špeciálnej povrchovej úprave sa v otvoroch siete nedrží voda ani nečistoty. Sieťoviny UltraVue® a BetterVue® poskytujú brilantný výhľad, vyššie prúdenie vzduchu a viac prirodzeného svetla.

Certifikát Greenguard

Obe sieťoviny spĺňajú prísne normy nízkych úrovní emisií na udržanie kvality vzduchu v interiéri a sú testované na viac ako 10 000 chemikálií a emisií VOC - certifikát Greenguard.

Siete proti hmyzu s jednoduchou údržbou

Pre udržanie brilantného výhľadu odporúčame sieťovinu raz ročne osprchovať vlažnou vodou. Vďaka technológii Water Shed TechnologyTM sa v otvoroch sieťoviny neusádza prach, peľ a iné nečistoty v takej miere, ako je tomu pri štandardných sieťovinách.


 

Chat