E-shop spoločnosti K-system
Neviete si rady? Potrebujete poradiť? Volajte +421 45 694 03 40
Rozširujeme ponuku elektropríslušenstva o značku A-OK

Rozširujeme ponuku elektropríslušenstva o značku A-OK

10.8.2022

Od júla 2022 nájdete v našej ponuke aj elektropríslušenstvo značky A-OK. Dizajnové diaľkové a nástenné rádiové ovládače sú spoločne s prijímačom diaľkového ovládania A-OK kombinovateľné s motorom Somfy alebo elero bez integrovaného prijímača diaľkovkého ovládania. Umožňujú pohodlne ovládať žalúzie, rolety, screenové clony, markízy apod.

 

Nedostupnosť elektropríslušenstva SOMFY a elero už trvá takmer dva roky. Z dôvodu nedostatku čipov sa ovládače a senzory stali nedostatkovým tovarom. Výrobcovia majú materiál na prídel, dodávky sú nepravideľné a objednávky nie sú vybavené v plnom rozsahu. Nedostatok elektropríslušenstva negatívne dolieha najmä na spotrebiteľov, ktorí potrebujú vymeniť pokazený ovládač za nový, nakoľko starý sa im pokazil. Situáciu ešte zhoršil fakt, že spoločnosť SOMFY sa rozhodla vyradiť z ponuky RTS motory a ovládače pre ovládanie žalúzií.

V prípade, že si zákazníci kupujú nové produkty, môžu sa rozhodnúť pre španielsku značku A-OK. V našej ponuke ide o novinku. Táto značka však pôsobí po celom svete. Ponuku elektropríslušenstva budeme postupne rozširovať. Keďže tento dodávateľ nemá problémy s dodávkami, sú tieto ovládače dostupné aj v našom internetovom obchode. 

Chat