E-shop spoločnosti K-system
Neviete si rady? Potrebujete poradiť? Volajte +421 45 694 03 40
Siete proti hmyzu? Nutnosť pre pohodlné bývanie

Siete proti hmyzu? Nutnosť pre pohodlné bývanie

19.1.2017

Při větrání přivádíme čerstvý vzduch do interiéru, abychom se zbavili znečištěného vzduchu v interiéru od různých zdrojů (výpary lepidel z nábytku, vydýchaný vzduch plný bakterií a CO2, nežádoucí páry, vlhkost a plyny). Tyto faktory nejenže snižují komfort bydlení, ale negativně ovlivňují naše prostředí a mohou být příčinou zdravotních problémů, jako je dráždění krku, očí, nosních dutin, bolest hlavy apod.

Počas letného obdobia a horúčav vetráme intenzívne najmä v noci a to z dôvodu chladenia.  Teplota v noci klesá na únosnú  hranicu. Práve prehriaty interiér spôsobuje okrem problému so spánkom aj infekciu hrdla. Siete proti hmyzu sú bezpečným prostriedkom určeným pre akúkoľvek stavbu. Umožnia nám vetrať bez obáv pred nepríjemným lietajúcim hmyzom. Navyše sú nenáročné na údržbu. V porovnaní s chemickými prostriedkami sú aj ekologické a nepoškodzujú naše zdravie.

Kľúčovými prostriedkami, ktoré súčasne najviac nabíjajú energiou sú pre vytvorenie ideálneho komfortu bývania podľa minuloročnej Štúdie Healthy Homes Barometer 2015

1. kvalitný spánok

2. čerstvý vzduch

3. vnútorná teplota.

Spoločnosť K-system udáva trendy v oblasti sietí proti hmyzu už od roku 1991. Má najširší sortiment protihmyzovej techniky pre okná aj dvere.  Okrem pevných, posuvných, plisovaných sietí, sietí pre strešné okná a zimné záhrady, ponúka aj široký sortiment sieťovín proti hmyzu s funkčnosťou tienenia, alebo naopak vysokého prepúšťania svetla, alebo sieťovinu pre alergikov.

Pozrite si našu ponuku kvalitných sietí do okien alebo sietí do dverí a nakonfigurujte si sieť proti hmyzu podľa predstáv.

Chat