Siete proti hmyzu? Nutnosť pre pohodlné bývanie

Siete proti hmyzu? Nutnosť pre pohodlné bývanie
19.01.2017
Pri vetraní privádzame čerstvý vzduch do interiéru, aby sme sa zbavili znečisteného vzduchu v interiéri od rôznych zdrojov (výpary lepidiel z nábytku, vydýchaný vzduch plný baktérií a CO2, nežiadúce pary, vlhkosť a plyny). Tieto faktory nielenže znižujú komfort bývania ale negatívne ovplyvňujú naše prostredie a môžu byť príčinou zdravotných problémov ako sú dráždenia hrdla, očí, nosných dutín, bolesť hlavy apod.

Počas letného obdobia a horúčav vetráme intenzívne najmä v noci a to z dôvodu chladenia.  Teplota v noci klesá na únosnú  hranicu. Práve prehriaty interiér spôsobuje okrem problému so spánkom aj infekciu hrdla. Siete proti hmyzu sú bezpečným prostriedkom určeným pre akúkoľvek stavbu. Umožnia nám vetrať bez obáv pred nepríjemným lietajúcim hmyzom. Navyše sú nenáročné na údržbu. V porovnaní s chemickými prostriedkami sú aj ekologické a nepoškodzujú naše zdravie.

Kľúčovými prostriedkami, ktoré súčasne najviac nabíjajú energiou sú pre vytvorenie ideálneho komfortu bývania podľa minuloročnej Štúdie Healthy Homes Barometer 2015

1. kvalitný spánok

2. čerstvý vzduch

3. vnútorná teplota.

Spoločnosť K-system udáva trendy v oblasti sietí proti hmyzu už od roku 1991. Má najširší sortiment protihmyzovej techniky pre okná aj dvere.  Okrem pevných, posuvných, plisovaných sietí, sietí pre strešné okná a zimné záhrady, ponúka aj široký sortiment sieťovín proti hmyzu s funkčnosťou tienenia, alebo naopak vysokého prepúšťania svetla, alebo sieťovinu pre alergikov.

Pozrite si našu ponuku kvalitných sietí do okien alebo sietí do dverí a nakonfigurujte si sieť proti hmyzu podľa predstáv.