E-shop spoločnosti K-system
Neviete si rady? Potrebujete poradiť? Volajte +421 45 694 03 40
Špičkové žalúziové motory pre SMART HOME

Špičkové žalúziové motory pre SMART HOME

9.5.2022

Rozšírili sme ponuku o motory a príslušenstvo nemeckého výrobcu Geiger Antriebstechnik. Reagujeme tak na výpadok inteligentných motorov, prijímačov a ovládačov spoločností Somfy a elero, ktoré nestíhajú pokryť dopyt. 

 

V našej ponuke nájdete už aj špičkové žaluziové motory pre SMART HOME. V spolupráci s firmou LOXONE vyvinula spoločnosť Geiger unikátny motor GJ56 Air. Charakterizuje ho obojsmerná komunikácia a mesh topológia siete. Motory si vzájomne odovzdávajú komunikáciu a fungujú tak ako zosilňovač signálu. Motor poskytuje LOXONE systému spätnú väzbu, takže uživateľ presne vie, v akej pozícii sa žalúzia nachádza. Štandardné motory používané v inteligentných riadiacich systémoch takýto komfort neposkytujú. To znamená, že užívateľ sa musí sám presvedčiť, či žalúzie pracujú alebo nie.

Motor je vhodný nielen pre novostavby, ale aj pre rekonštruované objekty. Je nenáročný na kabeláž. Základom chytrého domu je efektivita práce zariadení zapojených do systému LOXONE v závislosti od slnečného svitu.. V prípade, nežiadúceho slnečného žiarenia dostávajú žalúzie pokyn k spusteniu, aby nedošlo k prehriatiu interiéru. Vďaka chytrým motorom zapojeniých do domácej automatizácie LOXONE dochádza k úspore nákladov na energie.

V prípade, že si plánujete zaobstarať chytrú domácnosť LOXONE, spoločnosť K-system vám dodá vonkajšie žalúzie s pohonom Geiger Air.

Chat