E-shop spoločnosti K-system
Neviete si rady? Potrebujete poradiť? Volajte +421 45 694 03 40
Výdaj zásielok funguje naďalej aj počas lockdownu

Výdaj zásielok funguje naďalej aj počas lockdownu

25.11.2021

Tešíme sa, že sprísnené nariadenia platné od 25. 11. 2021 zatiaľ neovplyvňujú chod nášho internetového obchodu a my môžeme naďalej pokračovať vo vykonávaní našich služieb a doručovať zásielky našim zákazníkom.

 

Vážení zákazníci,

v súvislosti s aktuálnou situáciou okolo COVID-19 a dnešným rozhodnutím Vlády SR opäť sprísniť bezpečnostné opatrenia vás chceme uistiť, že zmienené obmedzenia sa nevzťahujú na našu výdajnú a doručovaciu sieť. Doručenie zásielok z internetových obchodov na výdajné miesta má z vládneho nariadenia výnimku.Vládne opatrenia sú účinné od 25. 11. 2021.

Tešíme sa, že sprísnené nariadenia zatiaľ neovplyvňujú chod nášho internetového obchodu a my môžeme naďalej pokračovať vo vykonávaní našich služieb a doručovať zásielky našim zákazníkom hneď niekoľkými spôsobmi:

- doručenie na Štúdiá tieniacej techniky K-system (Bratislava, Banská Bystrica, Nitra, Trenčín, Žiar nad Hronom) a k zmluvným partnerom značky K-system (Hurbanovo, Košice, Poprad, Rimavská Sobota)

- doručenie na výdajné miesta Packeta (bývalá Zásielkovňa)

- doručenie prostredníctvom kuriéra.

Výdajné miesta, podobne ako počas 2. vlny pandémie, budú fungovať v súčasnom režime (za účelom spracovania zásielky). Spadajú pod prevádzky esenciálneho charakteru a preto platí na nich výnimka. Zásielky z nášho eshopu www.kzaluzie.sk, tak môžu aj naďalej prúdiť k našim zákazníkom.

V prípade, ak bude výdajné miesto, ktoré si zvolil zákazník zatvorené, automaticky bude zásielka presmerovaná po dohode so zákazníkom na najbližšie možné výdajné miesto, alebo mu bude ponúknutá za doplatok možnosť dopravy kuriérom.

"Predchádzajúce vlny pandémie nás naučili čeliť najrôznejším situáciám a prekážkam. Chcem vás ubezpečiť, že ani tvrdý lockdown nás nezaskočí a na zvládnutie sezóny a zvýšený nápor zásielk sme pripravení."

Miroslav Kúdela, riaditeľ K-system, spol. s r. o.

Chat