E-shop spoločnosti K-system
Neviete si rady? Potrebujete poradiť? Volajte +421 45 694 03 40

Chytré osvetlenie

Chytré osvetlenie

Náš eshop sme doplnili o ďalšie prvky chytrej domácnosti, ktoré sa týkajú osvetlenia.

V prípade, že ste si zakúpili do vašej domácnosti Tahomu alebo Connexoon, môžete napojiť na svoje chytré riadenie aj osvetlenie. Vďaka diaľkovému ovládaču, tabletu alebo smartphonu môžete osvetlenie ovládať odkiaľkoľvek chcete. Nezáleží či ste doma, v robote alebo na dovolenke. Počas dovolenky sa simulácia prítomnosti v dome, môže zísť a ochráni tak vaše bývanie pred neželaným návštevníkom. Stačí využiť scénár "simulácia prítomnosti".

Chytré osvetlenie zvyšuje vaše pohodlie, šetrí váš čas a najmä elektrickú energu. Atmosféra v miestnosti sa prispôsobuje vašim aktuálnym potrebám. Nemusíte sa po odchodu z domu alebo po príchode do práce obávať toho, či ste náhodou doma nezabudli svietiť svetlo ani vizuálne kontrolovať miestnosť po miestnosti. Vaše chytré zariadenie vaše obavy potvrdí alebo vyvráti, no čo je dôležité, môžete obratom chybu napraviť.

Mikromodul IZYMOTM ON-OFF Receiver io

Vďaka tomuto prijímaču môžete dodatočne bežné osvetlenie ovládané nástenným vypínačom premeniť na chytré osvetlenie. Zapínať a vypínať môžete ľubovoľný počet svietidiel. Chytrá domácnosť Tahoma, Connexoon alebo diaľkový ovládač Nina vám pomôžu vytvoriť želané svetelné scény.  

Prijímač IZYMOTM ON-OFF inštalovaný v krabici

 

IZYMO DIMMER Receiver io

Aj stmievateľné žiarovky je možné zapojiť do chytrej domácnosti. Požadovanú intenzitu osvetlenia je možné si nastaviť v závislosti od vašich zvyklostí alebo aktuálnej nálady. Tento prijímač jednoducho dodatočne inštalujete do už jestvujúcej krabice pod vypínač. K ovládaniu je možné používať riadiace jednotky Tahoma, Connexoon, diaľkové ovládače Nina, Situo alebo nástenné ovládače Smoove

RGB LED Receiver io a White LED Receiver io

Tieto minimalistické prijímače diaľkového ovládania s možnosťou nastavenia intenzity svetla slúžia k diaľkovému ovládaniu  LED pásikov.  RGB LED Receiver io  je určený k ovládaniu RGB LED pásikov White LED Receiver k ovládaniu bieleho sveteľného LED zdroja. Prijímače sú kompatibilné s diaľkovými ovládačmi radu Situo Variation io a s riadiacim systémom Tahoma.

Zásuvka ON-OFF Plug io

Ovládať svetlá alebo iné zariadenia s výkonom do 1800 W na diaľku môžete aj pomocou tejto užitočnej zásuvky. Zásuvka ON-OFF Plug io je určená pre použitie v interiéri a vďaka nej je možné aj simulovať prítomnosť v domácnosti. 

Chat