E-shop spoločnosti K-system
Neviete si rady? Potrebujete poradiť? Volajte +421 45 694 03 40

Doprajte si tieň aj v podkroví so žalúziami do strešných okien

Doprajte si tieň aj v podkroví so žalúziami do strešných okien

Bývate v podkroví, máte doma strešné okná a v letných mesiacoch trpíte obrovským teplom? Možno je čas dopriať si konečne pokoj a chládok a zaobstarať si žalúzie do strešných okien. Ak máte okná VELUX, jednoducho ich nakúpite a zostavíte podľa vašich predstáv online.

žaluzie velux

Žalúzie do strešných okien sú praktické a skvele vyzerajú

Strešné okná VELUX možno váš byt alebo dom skvele presvetlí, v horúcom lete alebo pri ostrom slnku môžu tiež v miestnosti urobiť poriadnu vyhňa. Pre zaistenie chládku a tieňa preto stavte na praktickú tieniacu techniku ​​VELUX, najmä na obľúbené vnútorné žalúzie. Moderný typ žalúzií do strešných okien sa vyznačuje elegantnou tenkou striebornou lištou, nebude tak nijako rušiť dojem z dokonale zladeného interiéru. Moderný dizajn môžete ešte podčiarknuť výberom jedného z celkovo deviatich odtieňov lamiel. A aké sú ďalšie výhody moderných žalúzií? Jednoducho sa ovládajú, montujú aj čistí. Manipulovať s nimi tak zvládne snáď úplne každý.

žaluzie velux

Ovládanie žalúzií do strešných okien je naozaj jednoduché

Ak preferujete manuálne, čiže ručné, ovládanie okien i žalúzií, určite vás poteší možnosť ovládať tienenie pomocou praktického madla v bočnej lište. Nielen, že sa dá žalúzie madlom vyťahovať a zaťahovať, možno ním aj meniť smer prenikaniu svetla. K madlu si môžete kúpiť aj praktickú ovládaciu tyč alebo nastavovací adaptér. Tie sú vhodné pre okná horšie dostupné alebo pre členov domácnosti menšieho vzrastu. Samozrejme je k dispozícii aj pohodlné ovládanie elektronicky. Tu ale musíte počítať s tým, že ovládanie musí byť zapojené do elektrickej siete.

žaluzie velux

Zostavenie žalúzií na mieru pomocou konfigurátora

Nechcete tráviť výberom žalúzií dlhé hodiny, ale aj napriek tomu si chcete zaobstarať značkovú kvalitu pre strešné okná VELUX? Na našom e-shope si žalúzie do strešných okien, ale aj rolety a markízy môžete jednoducho zostaviť pomocou konfigurátora. Zvolíte si typ okna, ovládanie aj dizajn a značkové žalúzie VELUX budete mať do pár dní doma.

Chat