E-shop spoločnosti K-system
Neviete si rady? Potrebujete poradiť? Volajte +421 45 694 03 40

Produkty Velux - rolety, žalúzie a markízy pre strešné okná

Produkty Velux - rolety, žalúzie a markízy pre strešné okná

Máte doma strešné okná a mysleli ste si, že pre nich bude ťažké zohnať tieniacu techniku? Vďaka značke VELUX vám môžeme ponúknuť tie najkvalitnejšie žalúzie, rolety aj markízy i do podkrovia.

roleta na střešní okno velux

Rolety rímske i klasické nielen ako moderný doplnok

Rolety do strešných okien VELUX vám perfektne utlmia slnečné lúče. Môžete si vybrať z dvoch variánt - klasické rolety vám svetlo rozptýlia, zatiaľ čo rolety zatemňovacie vám v miestnosti vytvoria úplnú tmu. Taktiež si môžete zvoliť aj svoju obľúbenú farebnú variantu z celkom 56 odtieňov roliet, navyše máme v ponuke aj designy Disney a Star Wars, ktoré ocenia aj vaše deti v izbičke.

Rímske rolety sú špecifické svojou možnosťou upevnenia aj pozicovania zospodu aj z vrchu, môžu tak zakrývať iba časť okna. Veľký rozdiel medzi roletami klasickými a rímskymi je v miere zatemnenia. Rímske rolety iba svetlo zmäkčujú a regulujú, úplne miestnosť nezatemnia. U tohto typu zatemnenia si môžete vybrať z 26 rôznych farieb a vzorov.

žaluzie na střešní okna velux

Žalúzie VELUX do pracovne, kúpeľne i kuchyne

Ak si chcete do svojich strešných okien VELUX zaobstarať kvalitné žalúzie, určite neoľutujete. Tieto žalúzie majú nový dizajn s tenkou striebornou lištou, dostupné sú v deviatich farbách a jednoducho sa čistia. Odporúčame ich hlavne do kúpeľne alebo kuchyne, pretože sú odolné voči vlhkosti. Do miestností na odpočinok a spánok sú vhodnejšie rolety.

Markýzana střešní okno velux

Vonkajšie markízy pre strešné okná vám zaistia chládok

Decentné vonkajšie markízy sú vhodné pre tých, ktorí si v lete chcú užiť v podkroví chládok, ale zároveň sa aj pokochať výhľadom. Špeciálna sieťová štruktúra materiálu vám dokáže znížiť teplotu v miestnosti až o 6 °C, čo v lete určite oceníte. Výhodou markízy VELUX je nielen jej jednoduchá inštalácia, ale aj spôsoby skombinovania s ďalšími produktmi VELUX.

roleta na střešní okno velux

Jednoduché ovládanie a zhotovenie na mieru

Všetky produkty VELUX, ktoré vám ponúkame si môžete jednoducho vybrať na mieru presne na e-shope. K tomu vám poslúži náš konfigurátor, kde zadáte parametre a požiadavky a my vám dodáme produkt podľa vašich predstáv. Žalúzie, rolety aj markízy môžete ovládať buď ručne alebo pomocou diaľkového ovládača vďaka elektrickému alebo solárnemu pohonu.

Chat