E-shop spoločnosti K-system
Neviete si rady? Potrebujete poradiť? Volajte +421 45 694 03 40

Siete do dverí, ktoré nedajú komárom šancu

Siete do dverí, ktoré nedajú komárom šancu

Chcete zo svojej domácnosti urobiť nedobytnú pevnosť a zabrániť akémukoľvek hmyzu vstup dovnútra? Vhodne zvolené siete proti hmyzu do dverí vám v tom môžu pomôcť. Poďte sa pozrieť, ktoré existujú druhy a ktorý je pre vás ten najvhodnejší?

sieťky do dveri

Siete proti hmyzu s pántami

Siete s pántami fungujú ako klasické dvere. Dajú sa jednoducho otvoriť aj zatvoriť. Vďaka tomu sú perfektné do miest, kde sa "dvere netrhnú". Do kancelárií, na verejné miesta, do veľkých domácností. Nečakajú vás s nimi žiadne nástrahy ani zložité otvárania. Počas chvíle ste vonku a za sekundu zasa vnútri. Rýchle, jednoduché.

Bezbariérové ​​siete proti hmyzu

Ak máte doma deti alebo staršie osoby, oceníte bezbariérové siete proti hmyzu. Kočík, hračky, barle alebo protéza potom nie sú žiadnou prekážkou. Fungujú na princípe navíjania a rolovania. Vhod prídu aj v prípade, keď na terase radi popíjate rannú kávu alebo raňajkujete. Znížite tak šancu zakopnutia a úrazu. Bezbariérové siete proti hmyzu sa navyše ľahko inštalujú a demontujú.

sieťky do dveri

Plisované siete proti hmyzu

Plisované siete sú medzi sieťami proti hmyzu známa klasika. Hodia sa do balkónových dverí, na terasy aj všade inde. Moderné plisované siete do dverí ale majú oproti svojim starším kolegom niekoľko výhod - šliapu ako hodinky, majú dlhú životnosť a ľahko sa inštalujú.

Atypické siete proti hmyzu

Občas narazíme na dvere, ktoré tak trochu vybočujú z radu - sú oblúkové, dvojkrídlové alebo majú netradičný rozmer. Pri práci nás to ale nijako nerozhodí. Aj na takéto dvere totiž sme schopní pripraviť siete. Inštalácia aj funkčnosť potom závisí od konkrétneho typu dverí. Nenašli ste, čo ste hľadali? Kontaktujte našich odborníkov. Radi vám odporučia vhodné siete proti hmyzu do vašich dverí.

 

Chat