E-shop spoločnosti K-system
Neviete si rady? Potrebujete poradiť? Volajte +421 45 694 03 40

Somfy alebo Keď potrebujete kvalitné doplnky k tieniacej technike

Somfy alebo Keď potrebujete kvalitné doplnky k tieniacej technike

Poznáte značku Somfy? Už 50 rokov pomáha zmodernizovať domácnosti po celom svete špičkovou technológiou pohonu nielen tieniacej techniky. Z Francúzska sa firma dostala do 58 zemí sveta a dnes zamestnáva už viac ako 8 000 ľudí. Výrobky Somfy, od motorov cez ovládacie panely až po osvetlenie, nájdete aj na našom e-shope. Čo vám ponúkame? A prečo si modernú techniku ​​od Somfy zaobstarať?

motor somfy

Motor Somfy, ale aj ovládač alebo snímač

Hľadáte motor pre pohon žalúzií, markíz alebo roliet? Motory pre vonkajšie žalúzie od Somfy sa líšia nielen výkonom, ale aj vhodnou prevádzkovou teplotou. Zaujímajú vás veterné a solárne čidlá a senzory? Chcete prispôsobiť svoje žalúzie aktuálnemu počasiu? Napríklad veterné čidlo Eolis Wirefree io Somfy je bezbatériové a má nový dizajn. Z dažďových čidiel potom odporúčame napríklad Ondeis 24 V DC s prevádzkovou teplotou od -20 do +60 stupňov Celzia.

Už vás nebaví ovládať svoju tieniacu techniku ​​ručne? Somfy ponúka riešenie vo forme moderných nástenných aj diaľkových ovládačov. Predovšetkým svoju vonkajšiu techniku ​​tak budete môcť ovládať z pohodlia domova, presne, rýchlo a spoľahlivo. Skúste napríklad Centralis UNO IB VB pre lokálne aj centrálne ovládanie, alebo diaľkový ovládač Situo 1 Variation io s nástenným držiakom.

ovladač somfy

Prečo si zaobstarať doplnky od Somfy?

Okrem toho, že už 50 rokov Somfy vyrába úspešné motory a pohony, vyvinula spoločnosť tiež vyše 2 000 patentov. Inovatívne systémy od Somfy sa môžu pochváliť skvelou výkonnosťou a dlhou životnosťou. Mimo to podporuje Somfy aj ochranu životného prostredia, snaží sa zvýšiť efektivitu budov a zavádza ohľaduplnejšie výrobné postupy. Všetky výrobky od Somfy navrhujú odborníci a dizajnéri a potom vyrábajú skúsení pracovníci v meste Horné Savojsko vo Francúzsku. A navyše, ak by ste náhodou mali problém s ovládaním, montážou alebo všeobecne výrobkom, môžete sa obrátiť priamo na nás, radi vám poradíme a pomôžeme problém vyriešiť.

Chat