E-shop spoločnosti K-system
Neviete si rady? Potrebujete poradiť? Volajte +421 45 694 03 40
Rozšírenie ponuky o domácu automatizáciu

Rozšírenie ponuky o domácu automatizáciu

2.11.2020

Rozširujeme našu ponuku o prvky domácej automatizácie Somfy.

Aby sme uspokojili rastúci dopyt našich zákazníkov nielen o inteligentné žalúzie, ale aj o automatizovanú domácnosť, rozširujeme našu ponuku o prvky domácej automatizácie Somfy. Prinášame  vám riešenie pre riadenie domácnosti odkiaľ len chcete. :-) Systém TaHoma sa postará o vašu bezpečnosť, komfort a úsporu energií. 

Buďte v kontakte so svojim domovom a svojimi najbližšími.

Nech sa už nachádzate kdekoľvek, môžete ovládať všetky domáce spotrebiče prostredníctvom internetového pripojenia. Bezpečne, bezdrôtovo a jednoducho. Zabudnite na každodenné komplikácie. Zariadenia domácej automatizácie sa o všetko postarajú a prispôsobia sa vášmu životného štýlu. Žalúzie, markízy, rolety, dvere, osvetlenie, kúrenie, kamery, alarm, zásuvky ... a množstvo ďalších prvkov je možné jednoducho vzájomne prepojiť prostredníctvom systému Somfy. Samotné riešenie je vďaka bezdôrotovo zabezpečenej technológii nenáročné na prípravu a kedykoľvek rozšíriteľné o ďalšie prvky. V súčasnosti je možné všetko kontrolovať a riadiť na diaľku (prístup k internetu je chránený heslom).

Čo budete potrebovať?

Potrebujete iba 2 veci - zariadenie pripojené k internetu a aplikáciu v mobile, tablete alebo počítači.

Ako na to?

Keďže ide o veľmi jednoduché použiteľné rozhranie, prechádzate intuitívne  jednoduché menu, ktoré umožňuje vytvárať zaužívané scénáre a vyhnúť sa tak opakovaniu rovnakých úkonov. Spotrebiče je možné naprogramovať podľa denného rytmu a rozvrhu uživateľa. A vždy je možné prejsť do programu pokročilých funkcií.

Zmeňte pohľad na svoj domov k (ešte lepšiemu).

Získajte komfort na mieru, nepretržitú bezpečnosť, úsporu energie a jednoduché ovládanie.

Vybudujte si chytrú, úspornú a bezpečnú domácnosť podľa vašich možností.

Na začiatok môžete ovládať napríklad iba vonkajšie žalúzie. No neskôr si môžete vytvárať ďalšie riešenia šité namieru a postupne pripájať do systému vykurovanie, osvetlenie, kamerový systém, dvere atď. Začnite s budovaním svojej chytrej,úspornej a bezpečnej domácnosti.

 

Chat