E-shop spoločnosti K-system
Neviete si rady? Potrebujete poradiť? Volajte +421 45 694 03 40
Vertikálne žalúzie v modernom vzhľade

Vertikálne žalúzie v modernom vzhľade

12.1.2022

Sortiment látok na vertikálne žalúzie sme rozšírili o 3 úplne nové kolekcie Living Beauty značky K-system. Objednajte si u nás bezplatnú vzorku látky a už čoskoro môžete mať doma funkčný a moderný tieniaci záves.

Kolekcia látok Living Beauty pre vertikálne žalúzie bola vytvorená týmom holandských dizajnérov. Prináša úplne iný pohľad na vertikálne žaluzie, ako funkčný a módny doplnok aktuálneho bývania. V prípade, že máte doma vertikálne žalúzie a látky sa vám prestali páčiť, stačí ich vymeniť za nové. 

LANCASTER - priesvitná látka pripomína priehľadné vyšívacie plátno, ktoré poznáte pod označením Panama. Vzájomne prepletené nitky rôznych veľkostí spoločne vytvoria transparentnú záclonu. V súčastnosti ju máme iba v najžiadanejšej bielej farbe.

PORTOFINO - aj keď tieto látky nemajú vlákna upradené z ľanu siateho ich vzhľad je taký dôveryhodný ako naozajstný ľan. Nie nadarmo je ľan obľúbeným materiálom na výrobu košelí, sukní, šiat alebo nohavíc. Príjemné farby našej kolekcie perfektne zapasujú k modernému industriálnemu štýlu alebo severskému štýlu. Vertikálne žalúzie z kolekcie PORTOFINO budú skvele pasovať k antracitovým a dreveným doplnkom. To je zaručené.

HAMPTON - režná látka, nazývaná aj režné plátno, sa často používa vďaka svojej pevnosti a hrubosti ako dekoračný materiál. V našej kolekcii nájdete svetlo sivý odtieň, krémový odtieň a prírodný hnedý oditeň. Všetky látky majú zo zadnej strany bielu záterovú vrstvu, takže sú nepriehľadné. Dokážete s nimi spoľahlivo zabrániť prepúšťaniu slnečných lúčov. Sú vhodné aj do kancelárií.

Vysoko kvalitné spracovanie týchto textilií je zárukou dlhej životnosti a spokojnosti každého uživateľa. Bývajte moderne - bývajte s vertikálnymi žalúziami Living Beauty značky K-system.

Chat