E-shop spoločnosti K-system
Neviete si rady? Potrebujete poradiť? Volajte +421 45 694 03 40

Takmer každá domácnosť využíva dverové siete

Takmer každá domácnosť využíva dverové siete

Otravný hmyz najmä v letných mesiacoch počas teplých večerov trávi čas u vás doma. Prajete si, aby toto obdobie skončilo a vy by ste si mohli s kľudom nechať otvorenú terasu a užívať čerstvý vzduch. Toto nepríjemné obdobie môže rýchlo skončiť s dverovými sieťami a vy si môžete vaše túžby užiť v realite.

Siete proti hmyzu na okná

Kľudný nerušený spánok v letných mesiacoch

Siete proti hmyzu skutočne ponúkajú dokonalú ochranu pred nepríjemnými komármi, včelami a iným hmyzom. Vždy záleží aj na type sieťky, ale štandardne neprepúšťajú ani drobný hmyz, ani muchy, komáre alebo poletujúce všadeprítomné chrobáky.

dveřní sítě

Aká je maximálna priepustnosť svetla?

Samozrejmosťou je čo najväčšia priepustnosť svetla. Primárna úloha siete je, aby sa do Vášho príbytku nedostal hmyz, ale taktiež sieť nemôže brániť prieniku svetla. Každá sieť by mala byť vytvorená tak, aby nebránila v prieniku svetla, nemalo by byť možné rozpoznať rozdiel v množstve svetla so sieťou a bez nej.

Siete proti hmyzu na okná

Dverová sieť je takmer neviditeľná a bezúdržbová

Siete proti hmyzu na okná a dvere nie sú príliš obľúbené. Je to najmä kvôli starším typom, ktoré boli menej vzhľadné, na prvý pohľad viditeľné a udržovala sa na nich špina. Dnešné siete do dverí sú odlišné a moderne prispôsobené súčasnej dobe. Inovatívne a častokrát si ich na prvý pohľad vôbec nevšimnete, dalo by sa povedať, že sú neviditeľnou bariérou. Navyše nepotrebujú skoro žiadnu údržbu, a nemusíte ich denno denne čistiť, pretože špina sa na nich neudrží. Údržba je veľmi ľahká, sieť stačí občas osprchovať.

 

Chat