E-shop spoločnosti K-system
Neviete si rady? Potrebujete poradiť? Volajte +421 45 694 03 40

5 hlavných dôvodov prečo sa rozhodnúť pre interiérové žalúzie

5 hlavných dôvodov prečo sa rozhodnúť pre interiérové žalúzie

Stojíte pred rozhodnutím, aké žalúzie zvoliť do svojej domácnosti, ale stále vás nič nepresvedčilo? Prichádzame ku vám s našimi radami práve včas. Veľa zákazníkov sa stráca a márne hľadá klady či zápory jednotlivých typov žalúzií. Väčšina z nich sa rozhodne pre najvyužívanejšie horizontálne žalúzie, ale práve tu sa vynára druhá otázka a tou je či zvoliť interiérové alebo vonkajšie žalúzie.

Najobľúbenejším riešením sú práve žalúzie do interiéru - a my vieme prečo.

Vnútorné interiérové žalúzie sú najvhodnejším riešením pre väčšinu situácií, naozaj len výnimočne nastane prípad, kedy by bolo ich využitie nevhodné.

Interiérové žaluzie

1. Stavebná príprava nie je potrebná

Vieme, že vonkajšie žalúzie vyžadujú aspoň minimálnu stavebnú úpravu, predtým než sa namontujú na okno, ale vnútorné žalúzie do interiéru vo väčšine prípadov práve naopak nič také nepotrebujú. Jednoducho a rýchlo sa dajú namontovať priamo na okenný rám, ktorý je k tomu už prispôsobený. Montáž je taká ľahká, že ju zvládne takmer každý a navyše svojpomocne. Oceníte samozrejme aj jednoduchú montáž, ktorá je v porovnaní s montážou vonkajších žalúzií lacnejšia a ďaleko rýchlejšia.

Interiérové žaluzie Basic design

2. Nízko nákladové interiérové žalúzie

Veľkú úlohu pri výbere určite odohráva finančný rozpočet. Interiérové žalúzie sú finančne najvýhodnejším riešením. Aj keď je označované ako najvýhodnejšie riešenie, nie je najhorším riešením, práve naopak. Náklady na výrobu sú v porovnaní s exteriérovými žalúziami zlomkové, to sa jednoznačne prejaví v konečnej cene - možno aj preto sú tak obľúbené vo väčšine domácností. Vzhľadom na svoju priaznivú cenu sú aj najčastejšou investíciou do prenajatých priestorov.

Interiérové žaluzie Basic design

3. Jednoduchá údržba pre každého

Čo je jednoduchšie ako si vziať prachovku alebo vlhkú handru a utrieť interiérové žalúzie od prachu. Zväčša nepotrebujú náročnejšiu údržbu – váš čas je drahocenný a môžete ho využiť aj oveľa zmysluplnejšie.

Interiérové žaluzie

4. Aj manuálne ovládanie je jednoduché

Zákazníci sú rôznorodí a niektorí preferujú automatické ovládanie žalúzií, iní pred ním zo strachu utekajú, preto máme v ponuke aj manuálne ovládanie žalúzií, ktoré je aj podstatne lacnejšie. Nie je vyžadovaná nijaká údržba a kontrola na rozdiel od automatického ovládania.

 

Horizontální žaluzie

5. Široké a farebné spektrum prevedení

Márne by ste hľadali širšie spektrum farieb, prevedení ako u interiérových žalúzií. Vnútorné žalúzie do interiéru sa prispôsobia vašim predstavám. Urobte z nich dizajnový prvok vašej domácnosti.

 

Chat