Neviete si rady? Potrebujete poradiť? Volajte +045 694 0340

5 hlavných dôvodov prečo sa rozhodnúť pre interiérové žalúzie

5 hlavných dôvodov prečo sa rozhodnúť pre interiérové žalúzie

Stojíte pred rozhodnutím, aké žalúzie zvoliť do svojej domácnosti, ale stále vás nič nepresvedčilo? Prichádzame ku vám s našimi radami práve včas. Veľa zákazníkov sa stráca a márne hľadá klady či zápory jednotlivých typov žalúzií. Väčšina z nich sa rozhodne pre najvyužívanejšie horizontálne žalúzie, ale práve tu sa vynára druhá otázka a tou je či zvoliť interiérové alebo vonkajšie žalúzie

Najobľúbenejším riešením klientov sú práve žalúzie do interiéru – my vieme prečo.

Všeobecne využiteľné vnútorné interiérové žalúzie sú najvhodnejším riešením pre väčšinu zákazníkov. Nevhodný prípad použitia týchto žalúzií nastane len výnimočne zriedka.

1. Stavebná príprava nie je potrebná

Vieme, že vonkajšie žalúzie vyžadujú aspoň minimálnu stavebnú úpravu, predtým než sa namontujú na okno, ale vnútorné žalúzie do interiéru vo väčšine prípadov práve naopak nič také nepotrebujú. Jednoducho a rýchlo sa dajú namontovať priamo na okenný rám, ktorý je k tomu už prispôsobený. Montáž je taká ľahká, že ju5 hlavných dôvodov prečo sa rozhodnúť pre interiérové žalúzie zvládne takmer každý a navyše svojpomocne. Oceníte samozrejme aj jednoduchú montáž, ktorá je v porovnaní s montážou vonkajších žalúzií lacnejšia a ďaleko rýchlejšia.

2. Nízko nákladové interiérové žalúzie

Veľkú úlohu pri výbere určite odohráva finančný rozpočet. Interiérové žalúzie sú finančne najvýhodnejším riešením. Aj keď je označované ako najvýhodnejšie riešenie, nie je najhorším riešením, práve naopak. Náklady na výrobu sú v porovnaní s exteriérovými žalúziami zlomkové, to sa jednoznačne prejaví v konečnej cene - možno aj preto sú tak obľúbené vo väčšine domácností. Vzhľadom na svoju priaznivú cenu sú aj najčastejšou investíciou do prenajatých priestorov.

3. Jednoduchá údržba pre každého

Čo je jednoduchšie ako si vziať prachovku alebo vlhkú handru a utrieť interiérové žalúzie od prachu. Zväčša nepotrebujú náročnejšiu údržbu – váš čas je drahocenný a môžete ho využiť aj oveľa zmysluplnejšie.

4. Aj manuálne ovládanie je jednoduché5 hlavných dôvodov prečo sa rozhodnúť pre interiérové žalúzie 2

Zákazníci sú rôznorodí a niektorí preferujú automatické ovládanie žalúzií, iní pred ním zo strachu utekajú, preto máme v ponuke aj manuálne ovládanie žalúzií, ktoré je aj podstatne lacnejšie. Nie je vyžadovaná nijaká údržba a kontrola na rozdiel od automatického ovládania.

5. Široké a farebné spektrum prevedení

Márne by ste hľadali širšie spektrum farieb, prevedení ako u interiérových žalúzií. Vnútorné žalúzie do interiéru sa prispôsobia vašim predstavám. Urobte z nich dizajnový prvok vašej domácnosti.