E-shop spoločnosti K-system
Neviete si rady? Potrebujete poradiť? Volajte +421 45 694 03 40

Aký typ žalúzií si vybrať?

Aký typ žalúzií si vybrať?

Výber správneho typu žalúzií, ktorý by dokonale vyhovoval vašim požiadavkám, nie je práve najľahšou úlohou. Obzvlášť nie pre bežného zákazníka, ktorý sa v danej problematike nevie orientovať. V takomto prípade je vhodnejšie využiť práve konzultáciu s odborníkmi, alebo si môžete prečítať nášho krátkeho sprievodcu, ktorý vám pomôže pri výbere správneho typu žalúzie.

Ukážeme, aké žalúzie sa hodí do určitých situácií a podľa čoho vyberať, aby sa žalúzie stali skvelým funkčným doplnkom domova.

 

VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE

Ste rozhodnutí pre klasické žalúzie do plastového okna

Najčastejšie využívané sú klasické žalúzie, ktoré môžete vidieť všade okolo seba. Napriek tomu, že v ponuke máme širokú škálu rozmanitých produktoch, od klasických variant až po tie luxusnejšie, vždy je najväčší dopyt po vnútorných vertikálnych žalúziách. Tie totiž nevyžadujú žiadnu stavebnú prípravu a sú montované priamo na rám okna. Ak vás obmedzuje finančný rozpočet a vy požadujete len zabránenie prieniku svetla do interiéru a nevadí vám, že nebránia vyhrievaniu interiéru, sú pre vás tou správnou voľbou

 

Zútulnite si interiér originálnými vertikálnými žalúziami, ktoré vyzerajú omnoho odvážnejšie a elegantnejšie ako klasické horizontálne žalúzie.

Prominent exteriérové žaluzie

Vonkajšie žalúzie majú nielen čaro, ale sú aj veľmi praktické

Chcete zakryť plastové okná aj inak? Máme pre Vás originálny nápad v podobe vonkajších žalúzií. Je to typ žalúzií, ktorý sa skvelo hodí v prípade, keď chcete zaistiť, aby do interiéru neprenikalo nadmerné teplo. Výužívajú sa aj ak chcete zakryť väčšie sklenené plochy. Ďalšou veľkou výhodou, že žalúzie môžu do určitej miery pôsobiť aj ako ochrana samotného plastového okna.

Rolety VELUX

Žalúzie, ktoré prežijú aj nehostinné podmienky

Je vaša stavba umiestnená v prostredí, kde sú často silné vetry, dažde s krupobitím alebo iné nepriaznivé podmienky? V tom prípade jednoznačne odporúčame vonkajšie rolety. Sú totiž veľmi odolné a pevné, chránia dokonale okno pred poškodením a naviac majú všetky vlastnosti kvalitného tienenia- neprepustia svetlo a zabraňujú nadmernému prehrievaniu interiéru vplyvom slnečného žiarenia.

 

Chat