E-shop spoločnosti K-system
Neviete si rady? Potrebujete poradiť? Volajte +045 694 0340

E-shop funguje bez obmedzení. Všetky prevádzky sú do odvolania uzavreté. V prípade záujmu si môžete objednať dovoz kuriérom.

Látkové rolety

Rolety sú v súčasnosti doplnkom každej modernej domácnosti, pretože spĺňajú všetky požiadavky klientov. Sú určené pre milovníkov súkromia, ale aj pre tých ktorí tužia po intímnej atmosfére mäkkého svetla. V širokej škále farieb a druhov textílií je možné uspokojiť akokoľvek náročného klienta, roleta na okno totiž môže byť elegantná aj hravá.

Interiérová látková roleta ROLLO
30 % Zľava

Túžite po moderne riešenom interiéri s estetickým vzhľadom a príjemnou atmosférou bývania? Ak už vás nebaví čistiť klasické žalúzie, potom vyskúšajte interiérové rolety od slovenského výrobcu značky K-system. V prípade použitia interiérových látkových roliet ide najmä o vytvorenie domácej pohody vďaka príjemnému materiálu a modernému dizajnu ovládacieho mechanizmu. Vyberte si zo širokej ponuky našich látok. V našej kolekcii nájdete nielen štandardné látky v troch základných a súčasne aj najžiadanejších farbách biela, krémová a sivá. Nájdete tu aj luxusné vzorované žakárové látky s 3D efektom. 

od 15,99 od 11,19

Rolety do okien ako moderné tienenie

Naša látková roleta Rollo vám poskytne príjemné šero aj dokonalé zatemnenie. Vybrať si môžete látkovú roletu z PES materiálu, ktorá odpudzuje prach ale tiež čiastočne prepúšťa svetlo, alebo je k dispozícii tiež zatemňovacia roleta typu BLACKOUT, ktorá má vonkajšiu vrstvu poplastovanou a svetlo do miestnosti neprepustí.

Okenné roleta až k vám domov

Viete, že si látkové rolety môžete nechať zaslať na vašu adresu? Zasielame napriklad do Martina, Popradu, Zvolena, Prešova, Žiliny, Trnavy alebo Prievidze. Rovnako tak si ho osobne vyzdvihnúť na predajniach v Banskej BystriciBratislaveKošiciachNitreTrenčíne alebo napríklad Žiari nad Hronom?

Kontakt FAQ