E-shop spoločnosti K-system
Neviete si rady? Potrebujete poradiť? Volajte +045 694 0340

Látkové rolety

Rolety sú v súčasnosti doplnkom každej modernej domácnosti, pretože spĺňajú všetky požiadavky klientov. Sú určené pre milovníkov súkromia, ale aj pre tých ktorí tužia po intímnej atmosfére mäkkého svetla. V širokej škále farieb a druhov textílií je možné uspokojiť akokoľvek náročného klienta.

Interiérová látková roleta ROLLO
30 % Zľava

Túžite po moderne riešenom interiéri s estetickým vzhľadom a príjemnou atmosférou bývania? Ak už vás nebaví čistiť klasické žalúzie, potom vyskúšajte interiérové rolety od slovenského výrobcu značky K-system. V prípade použitia interiérových látkových roliet ide najmä o vytvorenie domácej pohody vďaka príjemnému materiálu a modernému dizajnu ovládacieho mechanizmu. Vyberte si zo širokej ponuky našich látok. V našej kolekcii nájdete nielen štandardné látky v troch základných a súčasne aj najžiadanejších farbách biela, krémová a sivá. Nájdete tu aj luxusné vzorované žakárové látky s 3D efektom. 

od 15,99 od 11,19

Viete, že si látkové rolety môžete nechať zaslať na vašu adresu? Zasielame napriklad do Martina, Popradu, Zvolena, Prešova, Žiliny, Trnavy alebo Prievidze. Rovnako tak si ho osobne vyzdvihnúť na predajniach v Banskej BystriciBratislaveKošiciachNitreTrenčíne alebo napríklad Žiari nad Hronom?

Kontakt FAQ