E-shop spoločnosti K-system
Neviete si rady? Potrebujete poradiť? Volajte +045 694 0340

E-shop funguje bez obmedzení. Všetky prevádzky sú do odvolania uzavreté. V prípade záujmu si môžete objednať dovoz kuriérom.

Velux e-shop

Rozšírte svoju zbierku a vyskúšajte toho od Velux viac. Špeciálne príslušenstvo ukončí vaše namáhanie pri manipulácii s žalúziami alebo roletami Velux. Či už mechanicky alebo elektronicky. Povedzte zbohom nebezpečnému šplhaniu na stoličke alebo výskokom k oknu.

Vďaka adaptéru budete môcť využiť klasickú ovládaciu tyč (ZCZ 080 K, ZCT 200 K) aj k jednoduchému ovládaniu roliet s háčikom (pre rolety s ekonomickým manuálnym ovládaním).

6,00

Ideálny spôsob ako jednoducho ovládať vaše strešné okno alebo roletu mimo bežný dosah. Špeciálna teleskopická verzia s možnosťou predĺženia o 180 cm. Kvalitné hliníkové prevedenie. K tyči je možné prikúpiť špeciálny adaptér pre ovládanie žalúzií a roliet s háčikom.

24,00

Vďaka originálnemu adaptéru budete môcť využiť klasickú ovládaciu tyč (ZCZ 080 K, ZCT 200 K) aj k jednoduchému ovládaniu žalúzií a roliet  značky VELUX s manuálnym ovládaním.

7,00

Ak vám k ovládaniu vášho VELUX okna, rolety alebo žalúzie nestačí 180 cm dlhá teleskopická tyč, môžete ju predĺžiť o ďalších 100 cm vďaka tomuto teleskopickému nádstavcu.

13,00

VELUX ovládacia tyč 80 cm pre ovládanie strešného okna VELUX, rolety alebo žalúzie

17,00

Spoločnosť K-system predáva žalúzie, rolety aj siete do okien prvotriednej kvality. Spoľahnúť sa tak môžete aj na produkty VELUX, ktoré sú medzinárodne obľúbené a svojou výrobou nasledujú naozaj dlhú tradíciu siahajúcu až do roku 1941. Vaše žalúzie, markíza, klasicka alebo rímska roleta VELUX sa môže ovládať manuálne alebo elektronicky. Pre váš väčší komfort vám prinášame príslušenstvo VELUX, ktoré vám umožnia ešte pohodlnejšie ovládanie.

V našej ponuke tak nájdete teleskopickej tyče a doplnky k nim, rovnako ako automatický ovládací systém. Ľudia menšieho vzrastu sa tak nebudú musieť spoliehať na pomoc ostatných, poskakovanie po stoličkách alebo šplhanie na schodíky. S VELUX príslušenstvom si pohodlne nastavíte rolety aj žalúzie tak, ako práve potrebujete.

Automatické ovládanie aj manipulácia s tyčami sú naozaj jednoduché. Vždy ale najmä pri systémoch ovládaných motorčekom odporúčame preštudovať návod na použitie. Ak by ste mali stále nejaké otázky, neváhajte sa na nás obrátiť, radi vám pomôžeme vyriešiť akýkoľvek problém.

Príslušenstvo VELUS si môžete nechať zaslať aj na vašu adresu. Zasielame napriklad do Martina, Popradu, Zvolena, Prešova, Žiliny, Trnavy alebo Prievidze. Rovnako tak si ho osobne vyzdvihnúť na predajniach v Banskej BystriciBratislaveKošiciachNitreTrenčíne alebo napríklad Žiari nad Hronom.

Kontakt FAQ