E-shop spoločnosti K-system
Neviete si rady? Potrebujete poradiť? Volajte +421 45 694 03 40

Príslušenstvo VELUX

Rozšírte svoju zbierku a vyskúšajte toho od Velux viac. Špeciálne príslušenstvo ukončí vaše namáhanie pri manipulácii s žalúziami alebo roletami Velux. Či už mechanicky alebo elektronicky. Povedzte zbohom nebezpečnému šplhaniu na stoličke alebo výskokom k oknu.

VELUX ovládacia tyč 80 cm

VELUX ovládacia tyč 80 cm

Do 3 dní
20,00

Spoločnosť K-system predáva žalúzie, rolety aj siete do okien prvotriednej kvality. Spoľahnúť sa tak môžete aj na produkty VELUX, ktoré sú medzinárodne obľúbené a svojou výrobou nasledujú naozaj dlhú tradíciu siahajúcu až do roku 1941. Vaše žalúzie, markíza, klasicka roleta alebo plisovaná roleta VELUX sa môže ovládať manuálne alebo elektronicky. Pre váš väčší komfort vám prinášame príslušenstvo VELUX, ktoré vám umožnia ešte pohodlnejšie ovládanie.

V našej ponuke tak nájdete teleskopickej tyče a doplnky k nim, rovnako ako automatický ovládací systém. Ľudia menšieho vzrastu sa tak nebudú musieť spoliehať na pomoc ostatných, poskakovanie po stoličkách alebo šplhanie na schodíky. S VELUX príslušenstvom si pohodlne nastavíte rolety aj žalúzie tak, ako práve potrebujete.

Automatické ovládanie aj manipulácia s tyčami sú naozaj jednoduché. Vždy ale najmä pri systémoch ovládaných motorčekom odporúčame preštudovať návod na použitie. Ak by ste mali stále nejaké otázky, neváhajte sa na nás obrátiť, radi vám pomôžeme vyriešiť akýkoľvek problém.

Príslušenstvo VELUX si môžete nechať zaslať aj na vašu adresu. Zasielame napriklad do Martina, Popradu, Zvolena, Prešova, Žiliny, Trnavy alebo Prievidze. Rovnako tak si ho osobne vyzdvihnúť na predajniach v Banskej BystriciBratislaveKošiciachNitreTrenčíne alebo napríklad Žiari nad Hronom.

Chat