E-shop spoločnosti K-system
Neviete si rady? Potrebujete poradiť? Volajte +421 45 694 03 40
Dodacie termíny leto 2024

Dodacie termíny leto 2024

13.6.2024

Dostali sme sa do obdobia letných mesiacov, s ktorými sa spája nielen zvýšený záujem o naše produkty, ale aj dovolenky našich zamestnancov. Radi by sme vás preto informovali o aktuálnych dodacích termínoch.

Čo sa týka žalúzií na okna a vertikálnych žalúzií došlo na konci mesiaca máj k predĺženiu dodacích termínov, za ktoré sa vám ospravedlňujeme. Prispeli k tomu nielen dva štátne sviatky, ale aj nečakané navýšenie objednávok v porovnaní s rokom 2023. Túto situáciu sme vyriešili navýšením ľudských zdrojov, a aktuálne pri tomto druhu zakázkovej výroby stíhame plniť dodávku v lehote 2 týždne. V prípade doručenia na niektoré z výdajných miest, sa môže lehota predĺžiť z dôvodu dopravy.  

Navýšili sme kapacity na výrobu zatepľovacieho polystyrénu s U-profilom pre vonkajšie žalúzie, ktorý sa používa pri osadení vodiach líšt vonkajších žalúzií do zateplenia. Radi by sme vyhoveli všetkým stavebníkom, aby nemuseli čakať pri zateplovaní. Týmto krokom sa nám podarilo udržať dodací termín do 7 dní. 

Troška horšia situácia je u produktov siete proti hmyzu na okná a dverové siete proti hmyzu. Keďže sezóna múch a komárov je v plnom prúde, napriek navýšeniu ľudských zdrojov môže výroba sietí proti hmyzu trvať až 3 týždne. A to aj z dôvodu rozšírenia ponuky o siete proti hmyzu vo farbe RAL na zakázku, kedy musíme profily sietí najskôr odviezť a neskôr odviezť do práškovacej linky.  

Náhradné diely na žalúzie a siete proti hmyzu, ako aj elektropríslušenstvo Somfy, elero Geiger a A-OK, ktoré je skladom, expedujeme obratom. 

Ak je to troška možné, prosíme vás o objednanie s dostatočnou časovou rezervou. Považujte za samozrejmosť, že urobíme všetko pre to, aby vám objednaný tovar bol doručený čo najskôr.

Krásne leto plné zážitkov vám želáme :-).

Chat